اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950816177630042

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس:

سایت تولید خودرو،موجب اشتغال زایی ورشد منطقه میشود

کد: 13950816177630042

https://goo.gl/5skT6k

، تهران , (اخبار رسمی): نماینده ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت : نمایندگان مجلس از رشد و توسعه صنعت خودروسازی در کشور از طریق سرمایه گذاری خارجی حمایت می کنند .

سایت تولید خودرو،موجب اشتغال زایی ورشد منطقه میشود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، محمد رضا منصوری با اشاره به تفاهم نامه منعقده میان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با شرکت رنو فرانسه اظهار داشت : این نوع همکاری به سود توسعه و رشد خودروسازی کشور بوده و واگذاری شرکت بن رو به عنوان آورده طرف ایرانی در این تفاهم نامه موجبات رشد و رونق و شکوفایی منطقه ساوه را فراهم می کند.

وی افزود:  نمایندگان مجلس از سرمایه گذاری های خارجی در کشور که همراه با استفاده از توان داخلی باشد ، استقبال کرده و قرارداد ایدور و رنو را در چارچوب همین نوع سرمایه گذاری که متضمن استفاده از توان داخلی در حوزه قطعه سازی و خدمات پس از فروش است ارزیابی می کنند .
منصوری گفت : ایجاد سایت خودروسازی در منطقه ساوه موجب استقبال مردم بوده و ضمن اشتغال زایی موجب رشد و ترقی سایر صنایع جانبی و وابسته در منطقه می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) یک سازمان توسعه‌ای بوده که به منظور گسترش و نوسازی صنایع کشور از راه بررسی های علمی و صنعتی و تهیه و تربیت کادر مدیریت و تاسیس شرکتهای صنعتی، معدنی و خدماتی و یا مشارکت در آنها و کمک و راهنمایی‌های فنی به واحدهای صنعتی و معدنی در سال 1346 تشکیل شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید