اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950819179096065

تا پایان مهرماه امسال محقق شد

رشد 13 درصدی تولید وانت در شرکت زامیاد

کد: 13950819179096065

https://goo.gl/XzbTPe

، (اخبار رسمی): در هفت ماهه نخست سال جاری تولید وانت در شرکت زامیاد با رشد 13 درصد رشد همراه شد.

رشد 13 درصدی تولید وانت در شرکت زامیاد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی زامیاد ،با درایت مدیریت و تلاش مجموعه کارکنان، شرکت زامیاد از گروه سایپا توانست در هفت ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تولید 15080 دستگاه وانت رشد 13 درصدی را به ثبت برساند.

به موجب این گزارش، افزایش تولید در کنار توجه به ارتقاء کیفی محصولات در حالی به دست آمده است که زامیاد با بهره گیری از توان و تخصص کارشناسان داخلی در کنار بهره مندی از تکنولوژی و تجهیزات به روز توانسته است موانع و مشکلات موجود در راه صنعت خودرو را پشت سر بگذارد.

همچنین، رعایت استانداردها و قوانین موجود در تولید وانت و توجه به سلیقه مشتریان سبب شده است که سبد محصولات جدید زامیاد مورد توجه مشتریان و کارشناسان خودرو قرار گیرد، امکاناتی همچون رعایت استاندارد های آلایندگی، ارتقاء قدرت موتور، کاهش مصرف سوخت در تناژ بار بالا و... بخش کوچکی از فعالیت ها و برنامه هایی است که این شرکت در ارتقاء کیفی محصولات خود تلاش کرده است.

لازم به ذکر است، شرکت زامیاد به عنوان یکی از برترین خودروسازهای تجاری کشور علاوه بر موفقیت در افزایش تولید انواع وانت، در بخش محصولات سنگین نیز موفق عمل کرده است و دو محصول یورو کارگوی MLL180 و استرالیس S500  را با همکاری ایویوکوی ایتالیا تولید و به بازار عرضه کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت خودروسازی زامیاد

شرکت تولید کننده خودروهای تجاری زامیاد در سال 1342 در محل میدان آذری به عنوان اصلی ترین کارخانه گروه صنعتی رنا- تاسیس گردید و فعالیت خود را با واردات،مونتاژ و تولید انواع خودروهای تجاری بنزین و گازوئیلی مطابق با استانداردهای روز بین المللی آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]