اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950822180780042

با حضور مقامات کشوری و متخصصان ارشد داخلی و بین المللی برگزار می شود

آغازبه کار کنفرانس توسعه منابع انسانی

کد: 13950822180780042

https://goo.gl/lxQkx0

، تهران , (اخبار رسمی): دوازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی 23 و 24 آبان ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد و ساختمان شماره 2 سازمان مدیریت صنعتی با حضور مقامات، مدیران ارشد، مدیران منابع انسانی سراسر کشور و متخصصان این حوزه برگزار می شود.

فردا،‌آغازبکار کنفرانس توسعه منابع انسانی

 به گزارش اخیار رسمی به نقل از روابط عمومی ایدرو ،موضوع اصلی این کنفرانس به عنوان مهم ترین رویداد علمی کشور در این حوزه،"آینده مدیریت منابع انسانی در ایران؛ چالش ها، راهبردها و ابتکارات" است.

در این کنفرانس ،‌دکتر معظمی معاون وزیر صنعت ،‌معدن وتجارت  و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران که رئیس شورای سیاستگذاری دوازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی می باشد  به تبیین چالش هاس در پیش روی  منابع انسانی و همچنین  طرح های سازمان گسترش برای تربیت و پرورش منابع انسانی و نقش اقتصاد مقاومتی در پیشبرد پروژه ها ی صنعتی سخنرانی خواهد کرد.

ارائه سخنرانی های علمی و دانش جدید؛ ارائه تجارب برتر سازمان ها در حوزه مدیریت منابع انسانی؛ مراسم تقدیر از برگزیدگان جایزه تعالی منابع انسانی از جمله برنامه های روز نخست کنفرانس است. سخنرانی هایی با عنوان"تجربه پیاده سازی استراتژی منابع انسانی در شرکت های بزرگ" ، "نقش حوزه مدیریت منابع انسانی در ایجاد نوآوری سازمانی" و "میراث فرهنگی ایرانیان و انسان معاصر ایران" در این کنفرانس ارائه می شود.

تجربه یک مدیر موفق بین المللی و یک مدیر موفق داخلی در حوزه مدیریت منابع انسانی، از دیگر موضوعات سخنرانی های این کنفرانس خواهد بود.

از دیگر برنامه های کنفرانس در روز دوم، می توان به برگزاری کارگاه های تخصصی مدیریت منابع انسانی، برپایی نمایشگاه حرفه ای منابع انسانی، کلینیک مدیریت منابع انسانی و ایستگاه نوآوری اشاره کرد.

بنا به این گزارش، در دوازدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی کارگاه های آموزشی با موضوعات مختلف برگزار می شود که برخی از عناوین آن عبارتند از: "سیری تاریخی در تحول اندیشه و عملکرد مدیران ایرانی" ، "تجربه انتصاب مدیران مپنا بر اساس الگوی مدیریت عملکرد زیمنس"، "تسهیل توسعه و توانمندسازی افراد" و "الگوی محیط کار مطلوب".

 گفتنی است در این کنفرانس تعداد 421 اصل مقاله و تجارب به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است که مقالات برگزیده توسط کمیته علمی کنفرانس، برای ارائه، ارائه پوستری و درج در نشریات تخصصی انتخاب می شود. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) یک سازمان توسعه‌ای بوده که به منظور گسترش و نوسازی صنایع کشور از راه بررسی های علمی و صنعتی و تهیه و تربیت کادر مدیریت و تاسیس شرکتهای صنعتی، معدنی و خدماتی و یا مشارکت در آنها و کمک و راهنمایی‌های فنی به واحدهای صنعتی و معدنی در سال 1346 تشکیل شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]