اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950823181466114

دوره ماساژ ورزشی تهران به پایان رسید

کد: 13950823181466114

https://goo.gl/RUPu75

، تهران , (اخبار رسمی): دوره ماساژ ورزشی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، به پایان رسید.

دوره ماساژ ورزشی تهران به پایان رسید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، این دوره پس از گذراندن دوره پیش‌نیاز به مدت 3 روز از تاریخ 8 آبان ماه الی 10 آبان ماه و دوره اصلی به مدت 6 روز از تاریخ 15 آبان ماه الی 20 آبان ماه، برگزار شد.
در دوره ماساژ ورزشی 34 شرکت کننده آقا و خانم حضور داشتند که در جریان دوره پیش‌نیاز، دکتر عباسی در مورد آناتومی مقدماتی، دکتر صالحی در خصوص آناتومی تنه و سرو گردن، دکتر آقایی آناتومی اندام، دکتر غزالیان در مورد فیزیولوژی قلبی و عروقی و دکتر آذربایجانی در خصوص فیزیولوژی عضله، اطلاعات مفیدی را در اختیار شرکت کنندگان قرار دادند.
همچنین در دوره اصلی، دکتر مرادی دروس اصول حرکت شناسی و بیومکانیک، بیماری‌ها و آسیب‌های شغلی، آسیب‌های ورزشی و کمک های اولیه، آقای اجاقی آناتومی سطحی 1و 2و 3، دکتر غزالیان مروری بر فیزیولوژی ماساژ 1 و 2، دکتر عباسی تمرینات کششی 1و2 و دکتر احمدی نیز دروس آشنایی با تاریخچه و تعاریف ماساژ، موارد کاربرد و منع ماساژ، تئوری ماساژ ورزشی و ماساژ در سنین مختلف را به شرکت کنندگان ارائه نمودند.
کارگاه عملی تکنیک‌های ماساژ این دوره برای بانوان توسط خانم واشقانی و خانم جمهوری و  برای آقایان توسط آقای رهبری و آقای یاوری و ارائه شد.
 هدف از این دوره ها ارتقا دانش علمی و عملی شرکت کنندگان در راستای سازمان دهی مراکز ماساژ است

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون پزشکی ورزشی در سال 1326 همزمان با تاسیس 19 رشته ورزشی و سازمان پیش آهنگی و کمیته ملی المپیک در ایران آغاز به کار کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش