اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950823182125608

فراخوان ارایه پروانه فعالیت به متقاضیان حوزه افتا

کد: 13950823182125608

https://goo.gl/pud4Oq

، تهران , (اخبار رسمی): سازمان فناوری اطلاعات ایران با همکاری مرکز مدیریت راهبردی افتا، در نظر دارد به‌منظور توسعه کمی و ارتقای کیفی ظرفیت های فعال درزمینه‌ ارائه خدمات افتا، از توانمندی شرکت های دارای تجربه در این زمینه استفاده کند.

فراخوان ارایه پروانه فعالیت به متقاضیان حوزه افتا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، فعالان حوزه هایی نظیر، گرایش طرح ریزی معماری و زیرساخت امنیت، گرایش ممیزی انطباق استانداردهای امنیت اطلاعات و ارتباطات و گرایش آزمون و ارزیابی امنیتی  از جمله حوزه هایی هستند که برای دریافت پروانه فعالیت در حوزه نما دراولویت خواهند بود.

 متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط دریافت پروانه فعالیت خدمات افتا به سایت نما به آدرس http://nama.ito.gov.ir  مراجعه و در صورت داشتن شرایط مندرج در «آیین­نامه ساماندهی خدمات افتا»، برای دریافت پروانه فعالیت اقدام کنند
لازم به ذکر است، متقاضیان دریافت پروانه در گرایش طرح ریزی معماری و زیرساخت امنیت حداکثر به مدت دو ماه پس از تاریخ اعلان فراخوان می‌توانند نسبت به ارائه درخواست پروانه اقدام کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فناوری اطلاعات ایران

سازمان فناوری اطلاعات ایران نهادی است دولتی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با ایجاد و بکارگیری سازوکارهای لازم، حوزه ی فناوری اطلاعات کشور از بخش های دولتی، عمومی و خصوصی را از طریق اعمال سیاست ها، مقررات، استاندارد ها و ... بر پایه مصاح، منافع و امنیت ملی و عمومی، سازماندهی، هدایت و راهبری و کنترل می کند و به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران منافع و مصالح ملی و سیاست های ابلاغی در حوزه فناوری اطلاعات را از طریق نهادها و مجامع بین المللی ذیربط پیگیری می کند. ماموریت این سازمان شامل هدف گذاری، هدایت، نظارت راهبردی، ساماندهی و توسعه امن، ایمن و پایدارفناوری اطلاعات کشور در راستای تامین منافع، مصالح، امنیت ملی، رفاه عمومی و توسعه همه جانبه و پایدارکشور می شود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]