اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950823182195398

بیمه کوثر اجرا کرد

آغاز طرح جدید فروش ترکیبی بیمه‌نامه‌

کد: 13950823182195398

https://goo.gl/58scxM

، تهران , (اخبار رسمی): طرح‌های نوآورانه فروش ترکیبی بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی و حوادث انفرادی به‌همراه بیمه‌نامه‌های بدنه با قیمت‌ها و مزایای کم‌نظیر در شبکه فروش سراسر کشور عرضه می‌شود.

بیمه کوثر

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، در این طرح به بیمه‌گذارانی که بیمه‌نامه بدنه خودروی شخصی خود را از این شرکت خریداری کنند، بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی، حوادث انفرادی یا هر دو هدیه می‌شود.

کاظمی درخصوص شرایط صدور این بیمه‌نامه بیان‌کرد: این طرح منحصر به خودروی سواری است و درصورتی‌که ارزش خودروی بیمه‌شده مورد استفاده شخص، بیشتر از 100میلیون ریال و فاقد خسارت در سال گذشته باشد، بیمه‌گذار می‌تواند به انتخاب خود یکی از بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی منزل یا حوادث انفرادی یا ترکیبی از این دو را همزمان با صدور بیمه‌نامه بدنه از شرکت بیمه‌‌کوثر دریافت کند.

وی با بیان اینکه پوشش بیمه‌نامه حادثه شامل خسارت‌های ناشی از فوت، نقص‌عضو و ازکارافتادگی بر اثر حادثه می‌شود، خاطرنشان‌کرد: بیمه‌نامه آتش‌سوزی نیز برای تامین خسارت‌های ناشی از حوادث آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سیل و طوفان عرضه شده است.

معاون فنی و نظارت تخصصی شرکت درباره ویژگی این طرح که برای نخستین بار در صنعت بیمه ارائه شده است، اظهارکرد: بیمه‌گذار می‌تواند بیمه حادثه را به‌نام خود یا سایر اعضای خانواده ازجمله همسر و فرزندان و نیز بیمه‌نامه آتش‌سوزی را برای منزل خود یا هر یک از نزدیکانش تهیه و به‌عنوان یک هدیه ارزشمند و منحصربه‌فرد به عزیزان خود تقدیم کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر، به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی آغاز به‌کار نموده است. سرمایه شرکت درحال‌حاضر 1400 میلیارد ریال می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه