اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950824183450029

نشان برنز مسئولیت اجتماعی برای بیمه ما

کد: 13950824183450029

https://goo.gl/h2nhFA

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت سهامی بیمه "ما" در نخستین همایش مسئولیت اجتماعی موفق به کسب نشان برنزین شد.

بیمه ما

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بیمه ما، این شرکت نشان برنزین نخستین همایش مسئولیت اجتماعی کشور را با حضور رئیس جمهور و جمعی از مدیران و مسئولان کشوری دریافت کرد.

نخستین همایش مسئولیت اجتماعی کشور در تاریخ 24 آبان ماه سال جاری با حضور رئیس جمهور حسن روحانی ، نهاوندیان رئیس دفتر ریاست جمهوری ، ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، جناب خانم مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ، محسنی بندپی ریاست محترم سازمان بهزیستی کل کشور و جمعی از مسئولین و مدیران نهادها و موسسات مختلف در سالن اجلاس سران برگزار شد .

بر اساس این گزارش ، نشان ملی مسئولیت اجتماعی ایران با عنوان جایزه شهید دکتر فیاض بخش به سازمان ها و شرکت ها، نهادها و موسسات و ارگان های فعال در عرصه مسئولیت اجتماعی به ویژه در حوزه سلامت، رفاه و تأمین اجتماعی و محیط زیست اهدا شد.

این گزارش می افزاید: براساس اعلام دبیرخانه نشان مسئولیت اجتماعی ؛ از بین 197 شرکت و سازمان بررسی شده  47 نهاد و شرکت به مرحله نهایی ارزیابی نشان مسئولیت اجتماعی راه پیدا کردند که تنها 13 شرکت موفق به کسب جایزه و نشان ملی شدند که در این میان  شرکت سهامی بیمه "ما" به عنوان تنها شرکت بیمه ای موفق به کسب نشان برنزین شد و علت این انتخاب انجام طرح بیمه نامه مسئولیت مدنی پلنگ ایرانی و حفاظت از محیط زیست بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمه ما

شرکت بیمه ما در تاریخ 13 تیرماه 1390 به ثبت رسیده و در تاریخ 15 تیرماه 1390 پروانه فعالیت خود را در انواع بیمه های اموال، اشخاص و مسئولیت ا ز بیمه مرکزی ایران در یافت کرده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]