اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951001204435755

سازمان توسعه تجارت اعلام کرد

کسب مجوز خدمات پس از فروش موبایل توسط 6شرکت

کد: 13951001204435755

https://goo.gl/2gqeNq

، تهران , (اخبار رسمی): دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت در یکی از جدیدترین نامه‌های خود به گمرک و روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت 31 استان کشور، 6 شرکت توانمند در ارائه خدمات پس از فروش تلفن‌های همراه را معرفی کرد.

کسب مجوز خدمات پس از فروش موبایل توسط 6شرکت

به گزارش اخبار رسمی به نقل روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این شرکت‌ها از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به عنوان شرکت‌های توانمندی معرفی شدند که امکان اخذ نمایندگی رسمی از کشورهای مبدا برای آنها فراهم نیست اما ظرفیت ارائه خدمات پس از فروش تلفن همراه را دارند.

بر اساس این گزارش شرکت ویستا پخش رایانه، آسمان رایانه سخت افزار، تحلیلگران هوشمند امید (اپل تکنولوژی)، سریر سرویس، پرشین سلوکام قشم و پیشرو الکترونیک فراسو مجوز واردات و ارائه خدمات پس از فروش تلفن‌های همراه با نام و نشان تجاری اپل، بلک‌بری و اچ.تی.سی را کسب کردند.

طبق اعلام دفتر مقررات صادرات و واردات، ثبت سفارش و ترخیص تلفن همراه با نشان‌های تجاری مذکور با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه برای این 6 شرکت مجاز است.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، پیش از این نیز 18 شرکت مجوز ثبت سفارش و واردات گوشی‌های آیفون با نشان تجاری اپل و 2 شرکت اجازه واردات قانونی دو نوع گوشی تلفن همراه با برند تکنو  و ایسوس را به دست آورده بودند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]