اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951002205325755

افزایش 72 درصدی صادرات از سیستان و بلوچستان

کد: 13951002205325755

https://goo.gl/o6wbxn

، تهران , (اخبار رسمی): رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از افزایش 72 درصدی ارزش صادرات این استان در 8 ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

افزایش 72 درصدی صادرات از سیستان و بلوچستان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، نادر میرشکار با بیان این مطلب افزود: در این مدت صادرات از گمرکات و بازارچه‌های مرزی استان سیستان و بلوچستان به میزان بیش از 330 میلیون دلار رسیده ضمن اینکه افزایش 104 درصدی در وزن را نیز تجربه کرده است.

وی افزود: در این مدت واردات نیز با افزایش 8 درصدی نسبت به 8 ماه سال گذشته حدود 582 میلیون دلار بوده است.

به گفته وی مصالح ساختمانی (سیمان)، گازوئیل، گاز، کاشی و سرامیک و سیب از جمله مهمترین اقلام صادراتی و برنج، انبه، تخم کنجد، نخود و کولر از مهمترین اقلام وارداتی این استان به شمار می‌رود.

میرشکار در ادامه درباره امور مسافری نیز گفت: این استان در 8 ماه سال جاری به بیش از 407 هزار نفر خدمات گمرکی ارائه کرده است که این مسافران از گمرکات میرجاوه، میلک، فرودگاه زاهدان و فرودگاه چابهار تردد کرده‌اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]