اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951008209435755

به بهمن ماه موکول شد

تاخیر در برگزاری سومین نمایشگاه ایران در عراق

کد: 13951008209435755

https://goo.gl/WoBs25

، تهران , (اخبار رسمی): برگزاری سومین نمایشگاه اختصاصی ایران در عراق که قرار بود ۲۶ دی برگزار شود به ۲۴ بهمن موکول شد.

تاخیر در برگزاری سومین نمایشگاه ایران در عراق

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عراق با محوریت ماشین‌آلات صنعتی و خطوط تولیدی ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی بغداد برگزار خواهد شد. 

بر اساس این گزارش اهمیت این نمایشگاه از آنجاست که دولت عراق به منظور نوسازی صنایع و خطوط تولیدی خود بودجه‌ای ۱. ۵ میلیارد دلاری را برای خرید ماشین‌آلات و خطوط تولیدی صنعتی از ایران اختصاص داده است. 

شرکت راهکار تجارت کوشا با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران این نمایشگاه را برگزار خواهد کرد. 

برگزاری این نمایشگاه فرصت مناسبی برای صنعت‌گران و بازرگانان ایرانی فراهم می‌کند تا با نمایش و فروش خطوط تولیدی و صنعتی کشورمان در بخش‌های مختلف، جای پای خود را در بازار عراق مستحکم کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]