اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951014213296541

طرح تخفیفی فروشگاه اینترنتی «استارت‌کالا»

به ازای معرفی مشتری جدید کد تخفیف دریافت کنید

کد: 13951014213296541

https://goo.gl/UWbej1

، مشهد , (اخبار رسمی): در طرح ویژه معرفی فروشگاه اینترنتی استارت کالا مشتریان این فروشگاه می توانند به ازای معرفی هر یک نفر جهت خرید از این فروشگاه مبلغ 20هزار تومان کد تخفیف خرید از سایت دریافت کنید.

طرح ویژه تخفیفی معرفی فروشگاه اینترنتی استارت کالا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شرکت فروشگاه اینترنتی استارت کالا، طرح جشنواره فروش زمستانه این شرکت از 10دی ماه سال جاری با تخفیف ویژه و ارسال رایگان کالا به سراسر کشور آغاز شده است.

بر اساس این گزارش، تخفیفات این جشنواره شامل ارائه کد تخفیف 20هزارتومانی است خرید از این شرکت است که به ازای معرفی هر مشتری جدید توسط مشتریان قدیمی اهدا می‌شود.

در این طرح تخفیفی تنها کافیست افراد جدیدی که از طرف کاربر معرفی می شوند تا از سایت فروشگاه اینترنتی استارت کالا خرید کنند در قسمت عضویت در سایت نام و نام خانوادگی معرف را وارد کرده تا این امتیاز به آنها تعلق گیرد. 

اطلاعات بیشتر در این خصوص در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی استارت کالا درج شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی استارت کالا

اصل اعتماد و رضایت کامل مشتری اصول مهمی است که فروشگاه اینترنتی استارت کالا از نخستین روز تاسیس حداکثر تلاش خود را جهت پایبندی به آن به کار گرفته است. در این راستا استارت کالا دارای مجوزهای لازم از جمله مجوز نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و مجوز نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و تضمین 7 روز ضمانت بازگشت کالا، حس خوب اطمینان را برای مشتریان عزیز به همراه دارد. استارت کالا در دسته های مختلف کالایی از جمله لوازم خانگی، لوازم دکوری، زیورآلات، کیف و کوله پشتی، لوازم جانبی کالای دیجیتال، لوازم آرایشی، کالسکه و صندلی ماشین کودک و ... فعالیت دارد. جهت رفاه بیشتر مشتریان، استارت کالا هزینه های ارسال سفارشات را نیز تا حد امکان پایین آورده است و ارسال محصولات توسط اداره پست به تمامی شهرهای ایران امکان پذیر می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]