اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951020218056816

آموزش رایگان افزایش درآمد سایت شما با سئو سایت

کد: 13951020218056816

https://goo.gl/QQa2QZ

، تهران , (اخبار رسمی): چند نکته بسیار مهم و جدید سئو سایت هدیه امیر قمصری مدیر برترین سایت آموزش سئو ایران به شما دوستان اخبار رسمی ....

آموزش رایگان افزایش درآمد سایت شما با سئو سایت
آموزش سئو - امیر قمصری

آموزش سئو در سال‌های اخیر به‌شدت موردتوجه ایرانیان قرارگرفته است به‌طوری‌که بیش از 50 درصد سایت‌های برتر ایران، بیشترین ورودی و فروش خود را مدیون گوگل هستند. از جمله این سایت‌ها می‌توان به دیجی کالا، دیوار، فارس نیوز و ... اشاره کرد. قطعاً می‌دانید که سئو سایت فقط برای سایت‌های بزرگ کارآمد نیست چراکه بسیاری از سایت‌های قدرتمند کنونی مثل بیتوته، سیمرغ، نیوسئو، نشاط آوران و برترین‌ها از ابتدا با سئو پیشرفت کرده‌اند.

سئو فقط به معنای بهینه‌سازی سایت‌ها برای Google نبوده و شامل تمام موتورهای جستجو می‌شود؛ اما در ایران استفاده از گوگل به‌مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجو است. موتورهای نام آشنایی همچون Bing و Yahoo در کشورهای دیگر بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرند که البته باید این نکته را نیز مطرح کنم که بیش از 87% کل جستجوها در دنیا از طریق موتور جستجوگر گوگل اتفاق می‌افتد.

سایت شما با قرار گرفتن در رتبه‌های اول گوگل با افزایش بیش از 10 برابری فروش مواجه خواهد شد که شاید باورکردنی نباشد اما کسانی که تجربه کرده‌اند می‌دانند قدرت سئو سایت حتی از این هم بیشتر است. بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها برای گوگل شاید سخت و زمان‌بر باشد اما باید بدانید که واقعاً این مسئله بسیار ارزشمند و پربازده است. البته این 10 برابر در طولانی‌مدت به صدها برابر تغییر می‌کند.

اگر خود را جای شما بگذارم این سؤال در ذهنم پدیدار می‌شود:

با توجه به هزینه و زمان بهبود روند سئو سایت چه تضمینی برای رسیدن به هدف وجود دارد؟

امیر قمصری در پاسخ به این سؤال می‌گوید: این سوال را بارها شنیده و پاسخ داده‌ام. نگرانی شما کاملاً طبیعی است. بگذارید پاسخ شما را با یک مثال واقعی بدهم. دو سال قبل در یک شرکت فروشنده خدمات الکترونیکی حضور پیدا کردم. در آن جلسه به هیئت‌مدیره گفتم شما اگر بر روی سئو سایت و آموزش سئو کارکنان خود سرمایه‌گذاری کنید در عرض یک سال فروشتان حداقل 10 برابر می‌شود. چندین نفر ناگهان شروع کردند به خندیدن و گفتند ما با این‌همه تجربه و ... نتوانستیم حتی درآمدمان را دو برابر کنیم!» آن روز گذشت و یک هفته بعد مدیر سایت آن شرکت تماس گرفت و گفت من با مسئولیت خود هزینه‌های سئو را پرداخت می‌کنم و می دونم چیزی که شما گفتید امکان پذیر است.  پروژه شروع شد و یک سال بعد، اردیبهشت‌ماه بود که همان مدیر تماس گرفت و گفت می‌خواهم خواهش کنم ما را از لینک یک بردارید، تماسهای شرکت به قدری زیاد شده است که نمی‌توانیم پاسخگو باشیم! بنده هم گفتم من به گوگل زنگ نزدم تا شما را به صدر بیاورد که حالا زنگ بزنم پایین بیاورد.(با خنده و شوخی زیاد). آن شرکت حالا دیگر هیچ فروشگاهی در دنیای واقعی برای خدماتش ندارد و تمام تمرکزش را روی فروش اینترنتی و سئو سایت قرار داده است.

امیر قمصری به‌عنوان کارشناس و مشاور سئو؛ این کار را برای برندهای بزرگی انجام داده است و 14 سال تجربه خود را در این زمینه، راهی مطمئن برای آموزش سئو و بهبود شرایط کسب‌وکار اینترنتی تمام وب‌سایت‌ها می‌داند.

گوگل روزبه‌روز هوشمندتر می‌شود و با رونمایی از الگوریتم‌هایی مثل RankBrain، Fred، Penguin و Panda نشان می‌دهد هرگز از فعالیت و پیشرفت دست برنخواهد داشت و از طرفی هم به کارشناسان سئو و علاقه‌مندان این علم پیچیده امید می‌دهد که راهی را انتخاب کرده‌اند که هرگز قدیمی نخواهد شد و پایانی برای آن نیست.

امروزه گوگل با رونمایی از به‌روزرسانی RankBrain نشان داده است که به‌شدت بر روی محتوا و سورس کاربرپسند تمرکز دارد و همان‌طور که همواره گفته است بازهم فریاد می‌زند که سایت خود را برای کاربران بهینه کنید تا گوگل سایت شما را دوست داشته باشد و دقیقاً اینجا است که مشخص می‌شود آموزش سئو چقدر مفید است.

استفاده از فایل‌های صوتی و ویدئویی در بخش تولید محتوا به‌شدت در بهبود رتبه در گوگل تأثیرگذار شده است تا حدی که پیش‌بینی می‌شود تا سال 2020 بازدید ویدئوها در گوگل به بیش از 85% برسد.

چند نکته بسیار مهم و جدید سئو سایت

از 100 درصد کل SEO حدود 30 درصد مربوط به تولید محتوا و سئو محتوا است (دقت کنید که باید هر دو باهم باشند)، حدود 30 درصد بک لینک، حدود 10 درصد بهینه‌سازی سایت و 30 درصد باقیمانده هم سایر موارد تأثیرگذار در بهبود سئو سایت است.

بهینه‌سازی ساختار لینک‌های داخلی برای انتقال اعتبار و رنک صفحات قوی به صفحات ضعیف، یکی از روش‌های استاندارد سئو کردن صفحه بوده است؛ اما مسئله‌ای که اهمیت دارد این است که تعداد مناسبی از لینک‌ها را در صفحه درج کنیم تا به تجربه کاربری آسیبی وارد نشود.

استفاده از لینک‌های دائمی و مرتبط به‌جای لینک‌های موقتی و بی‌کیفیت آن‌چنان مهم شده است که عدم دقت به آن می‌تواند سایت شمارا به‌شدت جریمه کند؛ در حدی که شاید باورتان هم نشود ... پس بر روی این مورد اصلاً ریسک نکنید.

مهم‌ترین نکته در سئو، محتوای آن است که تشخیص دهید عبارت کلیدی و اصلی محتوای شما چیست. این عبارت باید به‌صورت هم‌زمان در عنوان، محتوا، توضیحات سئو و آدرس صفحه وجود داشته باشد و البته چگالی آن نسبت به سایر عبارت‌های کلیدی در محتوا بیشتر باشد.

در حال حاضر مهم‌ترین نکته در بحث بهینه‌سازی سورس وب‌سایت‌ها برای گوگل، استفاده از کدهای AMP است که قطعاً دیر یا زود اجباری خواهد شد. در آینده (که پیش‌بینی می‌شود سال 2020 باشد) گوگل فقط سایت‌هایی را در جستجوهای موبایلی نمایش خواهد داد که نسخه AMP آن‌ها فعال باشد.

از لینک دادن به سایت‌های بزرگ، با کیفیت و مرتبط نترسید که این مهم به شما به‌راحتی کمک می‌کند تا افزایش رتبه داشته باشد.

همواره در جریان الگوریتم‌های جدید گوگل قرار بگیرید و بدانید بسیاری از اوقات این سایت شما نیست که برایش مشکلی پیش‌آمده و افت رتبه داشته است بلکه سایت‌های دیگر هستند که در زمینهٔ سئو سایت براساس الگوریتم‌های جدید پیشرفت‌هایی داشته‌اند که شما از آن غافل بوده‌اید.

در سایت نیوسئو آموزش سئو رایگان ارائه می‌شود تا افراد علاقه‌مند به این عرصه بتوانند دانش خود را درزمینهٔ سئو، لحظه‌به‌لحظه بهبود بخشند و از آن در کسب‌وکار اینترنتی خود استفاده کنند. این آموزش‌ها به چند حالت؛ کتاب آموزش سئو، فیلم آموزش سئو و متون آموزش سئو ارائه‌شده است.

در این مقاله و البته در سایت نیوسئو، امیر قمصری به شما نکات کلیدی مهمی را آموزش داده و معتقد است سئو علمی نیست که منحصر به گروه خاصی از مردم باشد و باید همه وب‌مسترها و صاحبان کسب‌وکار اینترنتی آن را به‌خوبی فراگیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نیوسئو

سایت نیوسئو بر بلندای آموزش سئو ایران: http://www.newseo.ir/seo-learning/best-seo-website-in-iran

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]