اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951022218546023

آثار راه‌ یافته به دهمین جشنواره پویانمایی تهران

کد: 13951022218546023

https://goo.gl/zRDBKW

، تهران , (اخبار رسمی): آثار راه‌ یافته به دو بخش‌ مسابقه‌ی ایران و بین‌الملل دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از سوی هیأت انتخاب اعلام شد.

آثار راه‌ یافته به دهمین جشنواره پویانمایی تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هیأت انتخاب دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، 521 فیلم در بخش مسابقه ایران و 828 فیلم در بخش مسابقه بین‌الملل را بازبینی کرد. 
بر این اساس، اسامی پویانمایی‌های‌ ایرانیِ راه یافته به بخش مسابقه ایران شامل آثار پویانمایی، بلند، دانشجویی، دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی و بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره شامل آثار پویانمایی و دانشجویی است.
هیئت انتخاب این دوره از جشنواره، در پایان 104 اثر پویانمایی، 4 اثر بلند، 17 اثر دانشجویی، 11 اثر دینی و 7 فیلم ارزش‌های انقلاب اسلامی راه یافته به بخش مسابقه ایران را معرفی کرد.
در عین حال، اسامی 18 فیلم‌ پویانمایی و 7 فیلم دانشجویی ایرانی و همچنین 91 پویانمایی و 29 اثر دانشجویی خارجی راه یافته به بخش مسابقه‌ بین‌الملل این جشنواره اعلام شد.
هیأت انتخاب این دوره از جشنواره را «وحید نصیریان»، «حسین شیخ‌الاسلامی»، «فرخ یکدانه»، «محمدامین همدانی»، «امیر مهران»، «سعادت رحیم‌زاده» و «غلامحسین کریمی‌دونا» تشکیل می‌دهند.
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به نشانی www.tehran-animafestival.ir اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه‌ی ایران و بین‌الملل را ببیند. 
دهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از 15 تا 19 اسفند در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 1344 با هدف ایجاد امکانات لازم جهت رشد و پرورش فکری و ذوقی کودکان و نوجوانان تاسیس شده است و عرصه فرهنگ، ادب، تعلیم و تربیت و هنر ایران در این سال‌ها شاهد رشد، بالندگی و تکامل این نهاد تاثیرگذار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

سینما و تئاتر