اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951025219895471

26 دی‌ماه برگزار می‌شود

چهل‌وچهارمین همایش انجمن مهندسی صنایع ایران

کد: 13951025219895471

https://goo.gl/UDU58l

، تهران , (اخبار رسمی): در چهل‌وچهارمین گردهمایی این انجمن، الگوى تعالى سازمان‌هاى ایرانى از زیربنایی ایده‌های طراحی تا استقرار چارچوبی هوشمند برای ارزیابی عملکرد سازمانها با حضور استاتید دانشگاهی برگزار می‌شود.

44مین گردهمایی انجمن مهندسی صنایع ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی انجمن مهندسی صنایع ایران، در چهل‌وچهارمین گردهمایی این انجمن، الگوى تعالى سازمان‌هاى ایرانى از زیربنایی ایده‌های طراحی تا استقرار چارچوبی هوشمند برای ارزیابی عملکرد سازمانها در دو حوزه فرایندها و نتایج حاصل از آنها با حضور سخنرانان این حوزه به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

بر اساس این گزارش، این همایش روز یکشنبه 26 دی ماه از سال 16 تا 19:30 در مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.

لازم به ذکر است که مهدی اسماعیلی‌رخ رییس مرکز تعالی سازمانی سازمان مدیریت صنعتی و مرتضی اخوان عضو کمیته علمی جایزه ملی تعالی سازمانی به‌عنوان سخنرانان این همایش معرفی شده‌اند.

حضور علاقمندان در این نشست علمی رایگان بوده و دعوت می‌شود تا در جهت برنامه‌ریزی بهتر از طریق لینک ثبت‌نام صورت بگیرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن مهندسی صنایع ایران

انجمن مهندسی صنایع ایران، عماد مهندسی صنایع کشور انجمن یگانه نهاد علمی، مستقل، اندیشه‌ورز و داوطلبانه کشور در تخصص مهندسی صنایع است که با تلاش‌ها و پیگیری‌های فراوان جمعی و گروهی اساتید و متخصصین صنایع در سال 1378 تاسیس و پا به عرصه وجود نهاد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]