اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951025220295833

کارت‌های تبریک سال نو را از محک بخرید

کد: 13951025220295833

https://goo.gl/cg1E9k

، تهران , (اخبار رسمی): کارت‌های تبریک سال نو را به دوستان و آشنایان خود هدیه دهید تا بار دیگر در کنار هم سال نو را با نیت سلامتی تمام عزیزانمان آغاز کنیم و ارزشمندترین هدیه دنیا یعنی امید به بهبودی را به کودکان محک و حس ناب کمک به همنوع را به دوستان، آشنایان و اقوامتان عیدی دهید.

کارت‌های تبریک سال نو را از محک بخرید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی موسسه خیریه محک،تمام عواید حاصل از فروش کارت‌های سال نو برای تأمین هزینه دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان محک اختصاص می‌یابد. این کارت‌ها در 6 طرح مختلف و در ابعاد 14*14 طراحی شده و قیمت هر کارت 3000 تومان است.
 سفارش کارت می توانید  به  سایت اطلاع رسانی موسسه خیریه محک مراجعه کنید و با انتخاب نمونه کارت ها  مراحل ثبت سفارش را طی کنید.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه خیریه محک

مؤسسه خیریه محک از سال 1370 با انگیزه والای کمک به همنوع فعالیت همه جـانبه خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر 16 سال و خانواده‌های آنـان آغاز کرده است. در بیست و پنج سال فعـالیت، محک بـا اتکا به کمک‌های انسان‌دوستانه مردم نیک‌اندیش سرزمین‌مان تاکنون توانسته بیش از 23 هزار کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار دهد.محک تا پایان سال 93 بیش از 23000 کودک مبتلا به سرطان را تحت حمایت همه جانبه قرار داده است. دریافت مقام مشورتی از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد(ECOSOC)، عضویت در سازمان های معتبر بین المللی مرتبط با سرطان کودکان، احداث تنها بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان در خاورمیانه با زیر بنای 18000 متر مربع و امکانات کامل کلینیکی و پاراکلینیکی در سال 1386، دریافت تندیس نقره‌ای کیفیت (GIC) از مؤسسه بین المللی استاندارد “جی.آی.سی ، اخذ استاندارد NGO Benchmarking از شرکت SGS به عنوان اولین سازمان غیردولتی درمنطقه خاورمیانه، دریافت نشان طلای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه (IPMA)، انجام پروژه‌های تحقیقاتی-کاربردی با همکاری معتبرترین مؤسسات تحقیقات داخلی و خارجی نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه در سطوح پیشرفته ملی و بین‌المللی است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی