اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951027221385755

هیات تجاری و بازاریابی ایران به چین و ژاپن می‌رود

کد: 13951027221385755

https://goo.gl/PSMqPy

، تهران , (اخبار رسمی): با مجوز سازمان توسعه تجارت هیات تجاری و بازریابی ایران به چین (شانگهای) و ژاپن (توکیو) اعزام می‌شود.

هیات تجاری و بازاریابی ایران به چین و ژاپن می‌رود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، قرار است این هیات تجاری 14 تا 21 اسفند به این دو کشور سفر کند که همزمان با برگزاری چهل و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی «فودکس» ژاپن است.

بر همین اساس هدف از اعزام این هیات تجاری، امکان‌سنجی و مطالعه بازار در راستای توسعه روابط اقتصادی و تجاری با کشورهای هدف صادراتی و پیشبرد سیاست‌های کلان کشور در افزایش صادرات غیرنفتی است.

نشست‌های تخصصی دوجانبه با حضور طرف‌های تجاری چین و ژاپن در حوزه صنایع غذایی، ملاقات با سفرای ایران در شانگهای و توکیو، بازدید از نمایشگاه فودکس ژاپن و همچنین بازدید از کارخانجات تولیدی و صنعتی شانگ‌های و توکیو از جمله اهداف سفر هیات تجاری ایران به جنوب شرق آسیاست.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]