اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951102224205495

تمدید جشنواره زمستانی شاتل در سراسر کشور

کد: 13951102224205495

https://goo.gl/GfV9Xr

، تهران , (اخبار رسمی): به دنبال استقبال چشم‌گیر کاربران از جشنواره زمستانی شاتل، شرایط ویژه فروش در این جشنواره تا تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ در سراسر کشور تمدید می‌شود.

تمدید جشنواره زمستانی شاتل در سراسر کشور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شاتل این جشنواره در دو بخش برای کاربران شاتل در تهران و دیگر استان‌ها برگزار می‌شود.در بخش اول این جشنواره که ویژه کاربران در سراسر کشور است پیشنهادهای زیر به مشتریان ارایه می‌شود:

پیشنهاد بی‌نظیر اول که شامل ۲۴ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه)،۲۴۰ گیگابایت ترافیک (که اعتبار استفاده از ۱۸۰ گیگابایت از این ترافیک تا پایان مدت اشتراک و ۶۰ گیگابایت آن نیز ۳ ماه است)، اشتراک یک ساله اپلیکیشن شاتل اندروید سکیوریتی و اشتراک سه ماهه نماوا و نصب و راه‌اندازی‌ست، با قیمت باورنکردنی ۱۵۶،۰۰۰ تومان به متقاضیان ارایه می‌شود. همچنین مشتریانی که به مودم نیاز دارند می‌توانند همین پیشنهاد را به همراه مودم بی‌سیم Del 1201 تنها به قیمت ۱۹۶،۳۰۰ تومان دریافت کنند.
در پیشنهاد استثنایی دوم مشتریان می‌توانند ۱۲ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) را به همراه ۱۲ گیگابایت ترافیک و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۱۳،۸۰۰ تومان و یا همین بسته را به همراه مودم بی‌سیم Del 1201 به قیمت باورنکردنی ۵۴،۴۰۰ تومان دریافت کنند.
بخش دوم جشنواره ویژه مشتریان سراسر کشور به جز شهرهای سلماس، فیروزکوه، نمین، مرند، چابکسر، ماهشهر، سراب، میانه و هادی شهر شامل بسته‌های ویژه زیر است:
در پیشنهاد اول مشتریان می‌توانند ۲۴ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) را به همراه ۲۲۴ گیگابایت ترافیک (که ۲۴ گیگابایت از این ترافیک قابل استفاده در همه زمان‌ها و ۲۰۰ گیگابایت آن فقط قابل استفاده از ساعت ۱ تا ۸ بامداد است) و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۲۴،۰۰۰ تومان خریداری کنند.
پیشنهاد جذاب دوم شامل ۶ ماه اینترنت پرسرعت شاتل (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) و ۱.۵ گیگابایت ترافیک به همراه مودم با سیم RU و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۲۰،۰۰۰ تومان است.
در پیشنهاد سوم مشتریان ۱۲ ماه اینترنت پرسرعت شاتل را (تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه) به همراه ۱۲ گیگابایت ترافیک و نصب و راه‌اندازی تنها به قیمت ۱۳،۸۰۰ تومان و همین بسته را به همراه مودم بی‌سیم Del1201 به قیمت ۵۴،۴۰۰ تومان دریافت می‌کنند.
گفتنی‌ست هزینه مالیات بر ارزش افزوده به قیمت نهایی این بسته‌ها افزوده خواهد شد. همچنین حداقل سرعت دانلود سرویس‌های ارایه شده در این جشنواره، ۱۲۸Kbps است.

برای مشاهده دیگر جزییات سرویس‌های جشنواره زمستانی شاتل به این آدرس مراجعه فرمایید.
متقاضیان اینترنت پرسرعت شاتل در تمامی شهرهای کشور به جز شهرهای سلماس، فیروزکوه، نمین، مرند، چابکسر، ماهشهر، سراب، میانه و هادی شهر می‌توانند از پیشنهادهای ارایه شده در این جشنواره بهره‌مند شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شاتل

گروه شرکت‌های شاتل (آریا رسانه تدبیر)، بزرگ‌ترین مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ی ارایه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی در کشور است که توانسته است طی سال‌های فعالیت خود، خدمات کارسازی را در این حوزه به مشتریان سراسر کشور ارایه کند. شاتل اولین ارایه‌کننده‌ی خدمات +ADSL2 در کشور است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]