کد: 13951103224975744

معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور خواستار شد

تدوین مدل اقتصادی تولیدمحتوا با بخش خصوصی

کد: 13951103224975744

https://goo.gl/wBDoD9

، تهران ، (اخبار رسمی): معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور با توجه به اهمیت بخش خصوصی در معماری فضای مجازی کشور، خواستار مشارکت فعال آنها در تدوین مدل اقتصادی تولید محتوای دیجیتال و تبیین اکوسیستم پایدار تولید محتوای فضای مجازی در کشور شد.

تدوین مدل اقتصادی تولیدمحتوا با بخش خصوصی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی، امیر خوراکیان معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور در پنجمین نشست انجمن ناشران دیجیتال که در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، با تأکید بر اهمیت بخش خصوصی در تصمیم سازی کلان این حوزه افزود: مشارکت  بخش خصوصی در تبیین موضوعات در کمیته‌های تخصصی مرکز، آموزش فرهنگ‌سازی عمومی به‌عنوان مسئولیت اجتماعی و تبیین دقیق چالش‌های عمده تولیدکنندگان ضروری است.

گفتنی است؛ در این نشست که علاوه بر مسئولین و نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با حضور بیش از 30 ناشر فعال دیجیتال در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، ناشران دیجیتال به بیان مشکلات و چالش‌های عرصه تولید محتوا پرداختند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز ملی فضای مجازی

17 اسفند 1390حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن دستور برای تشکیل شورای عالی فضای مجازی به ریاست رئیس‌جمهور، اعضای حقوقی و حقیقی این شورا را تعیین کردند. رهبر انقلاب اسلامی آثار چشمگیر شبکه جهانی اینترنت در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی، لزوم برنامه‌ریزی و هماهنگی به منظور صیانت از آسیب‌های ناشی از آن، و بهره‌گیری حداکثری از فرصت‌ها در جهت ارائه خدمات گسترده و مفید به مردم را از دلایل اصلی ضرورت تشکیل شورای عالی فضای مجازی برشمردند و تأکید کردند: این شورا وظیفه دارد مرکزی بنام مرکز ملّیفضای مجازی کشور ایجاد کند.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.