اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951104225455755

واردات چند کالا با شرایط قرنطینه‌ای جدید

کد: 13951104225455755

https://goo.gl/pTNDG4

، تهران , (اخبار رسمی): واردات دانه لوبیای چشم بلبلی از میانمار و دانه چاودار از روسیه برای مصارف خوراکی و همچنین دسته تی چوبی با روکش پی.وی.سی برای مصارف صنعتی از چین در فهرست کالاهای با ریسک قرنطینه متوسط قرار گرفت.

واردات چند کالا با شرایط قرنطینه‌ای جدید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، بر اساس نتایج تحلیل خطر انجام شده، این اقلام در فهرست کالاهای با ریسک قرنطینه متوسط قرار گرفته که واردات آنها نیازمند رعایت شرایط قرنطینه‌ای و بازدید و بررسی کارشناسان قرنطینه در مرز ورودی و گمرک ترخیص‌کننده است.

بر این اساس دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت این آیین‌نامه را به سازمان‌های صنعتف معدن و تجارت استان‌های کشور، گمرک، سازمان استاندارد، مناطق آزاد و سایر دستگاه‌های ذیربط ارسال کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]