اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951105225875807

تخفیف درمانی برای بازنشستگان استان البرز

کد: 13951105225875807

https://goo.gl/izIRDF

، تهران , (اخبار رسمی): صندوق بازنشستگی کشوری استان البرز از ارائه تخفیف ۳۰ تا ۸۰ درصدی به بازنشستگان کشوری این استان برای استفاده از امکانات رفاهی و درمانی خبر داد.

تخفیف درمانی برای بازنشستگان استان البرز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مهرداد محمدبیگی ،مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری استان البرز با اعلام خبر گفت: با هدف تسهیل ارائه خدمات با تخفیف به بازنشستگان کشوری استان با ۱۳ مرکز درمانی و رفاهی رایزنی شده است تا بازنشستگان با تخفیف ویژه از امکانات استخر، آزمایشگاه و چشم‌پزشکی استفاده کنند.
وی با بیان اینکه در استان البرز تاکنون "خانه امید" احداث نشده است، ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته، مقرر شده است به‌زودی شهرداری زمینی را برای احداث خانه امید اختصاص دهد و پیش‌بینی می‌شود در نیمه دوم سال جاری عملیات اجرایی احداث خانه امید البرز آغاز شود.
محمد بیگی اظهار داشت: ۲۸ هزار و ۴۶۸ بازنشسته با درصد ترکیبی ۵۷ درصد مرد و ۴۳ درصد زن تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری در استان البرز قرار دارند.
وی ادامه داد: استان البرز ۲۳ هزار و ۲۴۷ شاغل بیمه‌پرداز دارد که این عدد پایین‌تر از تعداد بازنشستگان استان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

صندوق بازنشستگی کشوری

پس از تصویب قانون استخدام کشوری در تاریخ 31/3/1345 به موجب ماده 70 قانون مزبور اداره کل بازنشستگی با کلیه دارائی و موجودی صندوق بازنشستگی و اسناد و اوراق و بودجه وتعهدات خود از وزارت دارائی منتزع و تابع سازمان اموراداری واستخدامی کشور گردید و براساس اصلاحیه ماده مذکور از اول سال 1354 صندوق بازنشستگی کشوری به صورت موسسه ای مستقل وابسته به سازمان اموراداری و استخدامی کشور تشکیل گردید . با ادغام سازمانهای اموراداری و استخدامی کشور و برنامه وبودجه در تاریخ 11/12/1378و تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، صندوق بازنشستگی کشوری نیز یکی از موسسات تابعه این سازمان شد ، با تصویب قانون نظام جامع رفاه وتامین اجتماعی در تاریخ 21/2/1383 و به موجب تبصره 2 ماده 17 این قانون ، صندوق بازنشستگی کشوری از سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور منتزع و تابع وزارت رفاه وتامین اجتماعی گردید و توسط صندوق بازنشستگی کشوری اداره می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]