اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951106226945394

مدیرعامل بانک شهر خبر داد

آمادگی بیمه شهر برای پرداخت بیمه شهدای آتشنشان

کد: 13951106226945394

https://goo.gl/tayX8j

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل بانک شهر از آمادگی شرکت بیمه شهر وابسته به این بانک، برای جبران خسارات شهدای آتش نشان حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو خبرداد.

آمادگی بیمه شهر برای پرداخت بیمه شهدای آتشنشان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، حسین محمد پورزرندی با بیان این مطلب گفت: بیمه شهر وابسته به این بانک طی بیمه نامه ای که با سازمان آتش نشانی دارد، کاملترین بیمه عمر و حوادث را برای این سازمان و آتش نشانان منعقد کرده است که در صورت نیاز، خسارات ناشی از حوادث را از این بیمه دریافت کنند.

وی افزود: طی این بیمه نامه، افراد آتش نشان، سازمان آتش نشانی و ماشین آلات این سازمان، تحت پوشش قرار دارند که با بررسی میزان خسارات، تا سقف مشخص، غرامت آنان پرداخت می‌شود.
پورزرندی افزود: تا کنون تعداد دقیق شهدا و همچنین میزان خسارات وارده در این حادثه مشخص نشده است که به طور حتم، پس از برآورد هزینه‌ها، اقدامات لازم در ان زمینه صورت خواهد گرفت.
مدیرعامل بانک شهر با ابراز تاسف از بروز حادثه پلاسکو و شهادت شماری از آنش تشانان اظهار کرد: بانک شهر به عنوان یک بانک تخصصی، حمایت از حقوق شهروندان را بر عهده دارد و همواره به عنوان بازوی کمک به مدیریت شهری در همه کلانشهرها حرکت کرده است.
وی مسئولیت اجتماعی را مهم‌ترین محور فعالیت بانک شهر دانست و تصریح کرد: همان گونه که این بانک، پروژه‌های مهم شهری را در همه کلانشهرها حمایت کرده و ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان از مهم‌ترین اولویت‌های آن بوده است، در این حادثه نیز طی نامه‌ای به شهردار تهران اعلام آمادگی کرده است تا با تمام توان در جبران خسارات ناشی از این حادثه و همدردی با خانواده شهدای آتش نشان همکاری داشته باشد.
به گفته پورزرندی، پیش از این نیز بانک شهر با سازمان آتش نشانی به شیوه‌های مختلف همکاری داشته است و شرکت بیمه شهر وابسته به این بانک،در حادثه اخیر پلاسکو برای جبران خسارات آتش نشانان اعلام آمادگی کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک شهر

سال87 موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، با سرمایه ای معادل یک هزار و پانصد میلیارد ریال تاسیس و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و بدین ترتیب شهرداری ها، چهره ‌نوینی را به خود گرفتند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه