اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951109228045591

مهربان باشیم

حمایت ال جی از بازارچه پیام امید

کد: 13951109228045591

https://goo.gl/t0gYY8

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت‌های ال‌جی و گلدیران با شعار "مهربان باشیم" از هجدهمین بازارچه پیام امید حمایت کردند.

حمایت ال جی از بازارچه پیام امید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ال جی در ایران ،هجدهمین بازارچه خیریه پیام امید با حمایت مالی ال‌جی و گلدیران از روز پنجشنبه هفتم بهمن در محل سالن تلاش وزارت کار برگزار و تا ساعت 11 امشب به کار خود ادامه می دهد ، تا بار دیگر شاهد حضور مشتاق شهروندان خیردوست و مهربانمان باشیم.

شرکت‌های ال‌جی و گلدیران ضمن حمایت از بازارچه پیام امید اقدام به برپایی غرفه ‌ای برای سرگرمی و معرفی محصولات ال‌جی کردند. در این غرفه شرکت ال‌جی اقدام به برگزاری مسابقه‌ای براساس بازی موبایل «آسفالت» کرده است که روی گوشی پرچم‌دار جدید این شرکت یعنی V20 انجام می‌شود. در پایان هروز این نمایشگاه به فردی که بیشترین امتیاز کسب شده را بدست آورده باشد جایزه نفیسی تعلق می‌گیرد.
بعلاوه تیم کوکینگ گلدیران با استفاده از مایکرویوهای سولاردام ال‌جی نحوه پخت غذا در زمان کم و در عین حال با بهترین کیفیت را آموزش می‌دهند و از مهمانان این بازارچه پذیرایی می‌کنند. در این بازارچه، تمام تلاش دست اندرکاران جوان خیریه این بوده که بازدیدکنندگان از لحظاتی که در آنجا سپری می کنند، لذت ببرند.
در فلسفه وجودی پیام امید "عمل به تکلیف" جا دارد. دست اندرکاران جوان و نوگرای این خیریه باور دارند کاری را برای ترحم انجام نمی‌دهند.
اعتقاد این موسسه بر این است که برای رسیدن به بهار نیازی به عبور از زمستان نیست. دلها را می شود همیشه گرم نگه داشت. همیشه می‌توان زیر لب زمزمه کرد: همه با هم لبخندیم. لبخندی به وسعت محبت و پدید آورنده امید به فرداها و روزهای بهتر. لبخندی که بر چشم‌های نیازمند بارانی از رحمت می بارد.
این بازارچه در مجموعه فرهنگی ورزش تلاش واقع در چهاراره پارک وی برگزار شده و از هفتم تا نهم بهمن ماه از ساعت 9 تا 11 شب میزبان خیرین و مهمانان گرامی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ال جی

ال‌جی الکترونیکس هم اکنون یکی از تولیدکنندگان پیشگام در تلویزیون‌های صفحه‌تخت، گوشی‌های تلفن همراه، دستگاه‌های تهویۀ مطبوع، ماشین لباسشویی و یخچال است. ال‌جی الکترونیکس به عنوان ENERGY STAR Partnerدر سال 2013 شناخته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]