اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951110228265394

توسط بانک شهر صورت گرفت

توزیع 400 کارتخوان در نمایشگاه کتاب خوزستان

کد: 13951110228265394

https://goo.gl/RxBGkn

، تهران , (اخبار رسمی): در بیست ودومین نمایشگاه کتاب استانی خوزستان، 400 کارتخوان بانک شهر به منظور استفاده ناشران توزیع خواهد شد.

توزیع 400 کارتخوان در نمایشگاه کتاب خوزستان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مهدی اکرمی مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با بیان این مطلب گفت: در این نمایشگاه شش میلیارد وپانصد میلیون ریال بن کارت در قالب 12350بن کارت پانصدهزار ریالی و یک میلیون ریالی به مراجعه کنندگان با احتساب بیست درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع می شود.وی افزود: در این نمایشگاه حدود67000 کتاب با حضور450 ناشر ارائه خواهد شد.

اکرمی با اشاره به اقدامات بانک شهر در این نمایشگاه اظهار کرد: 400عدد کارتخوان بانک شهر در این نمایشگاه، در اختیار غرفه داران قرار داده می‌شود و با راه اندازی شش کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت،خدمات بانکی نیز ارائه خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: به همین منظور با نصب یک دستگاه بلوتوث سنتر، 2دستگاه خود پرداز و یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت، وب کیوسک و خودبانک، بازدیدکنندگان می‌توانند انواع خدمات بانکی و الکترونیکی را دریافت کنند.
به گفته مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر، تعداد4 کتابفروشی منتخب از سوی وزارت ارشاد معرفی شده اند که در زمان نمایشگاه و یک هفته بعداز نمایشگاه می توانند با استفاده از کارت‌خوانهای بانک شهر و دریافت بن کارت مبادرت به فروش کتاب کنند.
بر این اساس، ساعت کار نمایشگاه کتاب اهواز، صبح‌ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت  16 لغایت 21 اعلام شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک شهر

سال87 موسسه مالی و اعتباری شهر با مجوز بانک مرکزی و با سهام‌داری شهرداری‌های تهران و سایر کلانشهرهای کشور، با سرمایه ای معادل یک هزار و پانصد میلیارد ریال تاسیس و فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و بدین ترتیب شهرداری ها، چهره ‌نوینی را به خود گرفتند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]