اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951113230495499

با تکذیب انتساب درخواست تعطیلی دو استارت‌آپ اسنپ و تپسی به پارلمان بخش خصوصی

اتاق ایران حامی استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای جدید است

کد: 13951113230495499

https://goo.gl/6AJI1b

، تهران , (اخبار رسمی): نایب‌رئیس اول اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با تکذیب انتساب درخواست تعطیلی دو استارت‌آپ اسنپ و تپسی به اتاق ایران، گفت: رویه اتاق ایران همواره تقویت و حمایت از فعالیت استارت‌آپ‌ها بوده که توانسته‌اند مدل جدید کسب و کار در بستر ارتباطات را ارائه کنند.

اتاق ایران حامی استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای جدید است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی ایران، پدرام سلطانی، انتساب درخواست تعطیلی دو استارت‌آپ اسنپ و تپسی به اتاق بازرگانی، صنایع،‌معادن و کشاورزی ایران را تکذیب کرد و گفت: اتاق ایران نه تنها چنین درخواستی را ارائه نکرده، بلکه مسئولان این اتاق همواره در مصاحبه‌ها، سخنرانی‌ها و نشست‌های خود از دولت خواسته‌اند تا از استارت‌آپ‌ها و فضایی که برای وضعیت و مدل‌های جدید کسب وکار در ایران به وجود آورده‌اند،‌ حمایت شود.

نایب‌رئیس اول اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در گفت‌وگو با پایگاه خبری اتاق ایران افزود: من شخصا در جلسه‌ای که دو هفته قبل میان اعضای اتاق ایران با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، لزوم حمایت این وزارت‌خانه از استارت‌آ‌پ‌ها را به شخص وزیر گوشزد کردم که آقای محمود واعظی نیز اعلام کرد، رویکردش حمایت از استارت‌آپ‌هاست.

وی با تأکید بر اینکه ظهور استارت‌آپ‌ها در اقتصاد یک واقعیت اجتناب‌پذیر است، اظهار کرد: نمی‌توانیم جلوی این راه را بگیریم؛‌ بسیاری از کشورهای دنیا از ظهور این پدیده در اقتصاد استقبال کرده‌اند؛‌ چرا که می‌توانند مدل‌های کسب و کار را در بستر ارتباطات تغییر دهند.

این فعال اقتصادی با اشاره به اشتغال‌زا بودن فعالیت استارت‌آپ‌ها به خصوص برای جوانان و دانش‌آموختگان دانشگاهی ادامه داد: اسنپ و تپسی توانسته‌اند با ایجاد شفافیت در حوزه صنعت حمل‌ونقل خصوصی درون‌شهری، قیمت‌ها را بشکنند؛ چه چیزی برای جامعه مصرف‌کننده ایران که سطح درآمدی مردم تکافوی پوشش هزینه‌هایشان را نمی‌دهد، از این بهتر که بتوانند از خدماتی که هزینه‌هایشان را کاهش می‌دهد، بهره ببرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران

در اواسط قرن سیردهم هجری شمسی، نماینده فعال هیات تجار تهران، جاج محمدحسن امین الضرب بود که توانست با حمایت جمعی از بازرگانان، نظر موافق ناصرالدین شاه را برای تشکیل مجلس وکلای تجار ایران جلب کند و شاه هم در 12 شوال سال 1301 هجری قمری (1262 شمسی) اساسنامه این مجلس را تایید کرد. مجلس وکلای تجار ایران که به اختصار آن را «مجلس تجارت» هم می گفتند،

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]