اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951116231565489

از 18 تا 21 بهمن با حمایت گروه گردشگری برگزار می‌شود

دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته

کد: 13951116231565489

https://goo.gl/PFyfhd

، تهران , (اخبار رسمی): دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، با حمایت گروه مالی گردشگری برگزار می‌شود

دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، این رویداد با هدف معرفی زمینه‌ها و ظرفیت‌های صنعت گردشگری ایران با حضور سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای داخلی و خارجی فعال درحوزه گردشگری، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از تاریخ 18 تا 21 بهمن ماه برگزار می‌شود و گروه مالی گردشگری به‌عنوان بزرگ‌ترین هلدینگ بخش خصوصی فعال در حوزه گردشگری کشور به‌عنوان حامی اصلی این نمایشگاه حضور دارد.

بر اساس این گزارش، در جریان برگزاری دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته، شرکت‌های عضو گروه مالی گردشگری آخرین دستاوردهای خود در توسعه ظرفیت‌های زیرساختی، خدماتی و محصولات مرتبط با صنعت گردشگری را عرضه خواهند کرد.

غرفه گروه مالی گردشگری و بانک گردشگری در دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته، در سالن 38 واقع شده است و از ساعت 9 الی 16 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 89.10.8 به ثبت رسیده است . این بانک در تاریخ 89.10.30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 89.9.2 اقدام به پذیره نویسی سهام نموده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]