اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951118232725608

زیست بوم معماری سازمانی در کشور تکمیل شد

کد: 13951118232725608

https://goo.gl/lECqDW

، تهران , (اخبار رسمی): برای نخستین بار در کشور و با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران زیست بوم معماری سازمانی در کشور تکمیل و ارایه شد.

زیست بوم معماری سازمانی در کشور تکمیل شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، رضا باقری اصل، معاون دولت الکترونیکی سازمان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بمنظور اجرای زیست بوم طراحی شده در چارچوب و برنامه ملی معماری فناوری اطلاعات سازمانی و همچنین پیاده‌سازی آن در دستگاه‌های اجرایی می‌بایست نظارت و ارزیابی میزان پیشرفت دستگاه های اجرایی و کسب اطمینان از اجرای موثر این طرح توسط آزمایشگاه‌های معماری سازمانی معتبر صورت گیرد.

لازم به ذکر است، به منظور افزایش کمی آزمایشگاه­های تخصصی مذکور در سراسر کشور، در سال جاری و مقارن با دهه مبارک فجر توانمندسازی دانشگاه های صنعتی شیراز و گیلان در دستورکار قرار گرفته است که اولین دوره آموزشی کارگاهی بمدت چهار روز برگزار شد و جدیدترین مباحث در حوزه‌های معماری سازمانی و مهندسی و مدیریت فرایندهای کسب‌وکار همراه با مثال‌های کاربردی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین، در سال گذشته نیز، سازمان فناوری اطلاعات ایران با همکاری آزمایشگاه معماری سازمانی سرویس‌گرا دانشگاه شهید بهشتی اقدام به برگزاری دوره­های آموزشی انتقال دانش فنی معماری سازمانی و تربیت نیروی متخصص در دانشگاه رازی کرمانشاه کرده بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان فناوری اطلاعات ایران

سازمان فناوری اطلاعات ایران نهادی است دولتی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با ایجاد و بکارگیری سازوکارهای لازم، حوزه ی فناوری اطلاعات کشور از بخش های دولتی، عمومی و خصوصی را از طریق اعمال سیاست ها، مقررات، استاندارد ها و ... بر پایه مصاح، منافع و امنیت ملی و عمومی، سازماندهی، هدایت و راهبری و کنترل می کند و به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران منافع و مصالح ملی و سیاست های ابلاغی در حوزه فناوری اطلاعات را از طریق نهادها و مجامع بین المللی ذیربط پیگیری می کند. ماموریت این سازمان شامل هدف گذاری، هدایت، نظارت راهبردی، ساماندهی و توسعه امن، ایمن و پایدارفناوری اطلاعات کشور در راستای تامین منافع، مصالح، امنیت ملی، رفاه عمومی و توسعه همه جانبه و پایدارکشور می شود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]