اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951123234495755

پیش از صادرات محصولات کشاورزی به اندونزی تجار دقت کنید

تجار ایرانی شرایط قرنطینه‌ای را بررسی کنند

کد: 13951123234495755

https://goo.gl/OuKpFY

، تهران , (اخبار رسمی): صادرکنندگان محصولات کشاورزی به اندونزی پیش از حمل کالای خود به مقصد این کشور شرایط قرنطینه‌ای محصول خود را بررسی کنند.

تجار ایرانی شرایط قرنطینه‌ای را بررسی کنند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، انور کمری رایزن بازرگانی ایران در اندونزی با اعلام این مطلب افزود: تجار و بازرگانان ایرانی باید با مراجعه به سایت اداره قرنطینه اندونزی و پر کردن فرم‌های موجود، اطلاعات محموله خود را اعلام کنند.

وزارت کشاورزی اندونزی از سال گذشته اعلام کرده بود که کشورهای صادرکننده محصولات غذایی با منشا گیاهی باید مشخصات آزمایشگاه‌های مورد تایید خود همراه با اطلاعاتی درباره چگونگی مبارزه با آفت‌کش‌ها و سایر مقررات مرتبط را به اداره قرنطینه اندونزی ارائه دهند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان توسعه تجارت ایران

سازمان توسعه تجارت ایران، به دنبال توسعه و تقویت تجارت خارجی و دستیابی به سهم بیشتر بازار هدف به نحوی یکپارچه و اثر بخش است. این سازمان با برقراری تعاملات سازنده با طرفین تجاری و ذینفعان خود، منابع انسانی و با به بکارگیری فناوری نوین همواره سعی دارد با برنامه ریزی سیاستگذاری، بستر مناسبی جهت مدیریت کلان صادرات و تقویت زیربناها و ظرفیت های لازم برای تسهیل و توسعه تجارت خارجی کشور فراهم نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]