اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951124234935518

ورود ایران به میدان رقابتی صنعت خودرو در دنیا

کد: 13951124234935518

https://goo.gl/ltIvD4

، تهران , (اخبار رسمی): کره جنوبی تصمیم دارد که مردم دو کشور را نزدیک کرده و تلاش های زیادی در این حوزه انجام دهیم؛ پس اگر ایرانی ها خودروی کره ای بخرند، حس دوستانه ای بین دو کشور به وجود می آید.

ورود ایران به میدان رقابتی صنعت خودرو در دنیا

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت، کیم سونگ سفیر کره جنوبی در چهاردهمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران گفت: باید بتوانیم پتانسیل های ایران در خودرو را درک کنیم؛ بر این اساس اگر بدانیم ایران با 80 میلیون جمعیت، چه بازاری دارد و توانایی مردم چقدر است؛ تازه اول کار  هستیم. در حالی که معتقدیم ایران مشتریان خوب و ظرفیت صنعتی مناسبی داشته و قابلیت تولید مهره های کوچک تا موشک را دارد.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم ماشین خوبی را تولید کنیم، باید با ایران مشارکت کنیم و این، فرصت خوبی برای خارجی ها است تا بتوانند چهره و توانمندی واقعی ایران را درک کنند؛ این در حالی است که ایران با این همه توانمندی مردمی و صنعتی، ریسک کرده و به زودی به طور قابل توجهی در صنعت خودرو دنیا جایگاه خواهد یافت، پس این فرصتی برای رقابت با شرکت های خارجی است.

به گفته کیم سونگ، ایران جایی برای فروش خودروسازان خارجی نیست؛ بلکه یک شریک بسیار قدرتمند به شمار می رود که اتفاقا یک رغیب خوب برای خارجی ها است؛ پس در این رقابت سالم و سازنده، حتما شرکت های ایرانی هم قدرتمند می شوند.

سفیر کره جنوبی معتقد است که صنایع خودرو ایران در آینده نزدیک، جایگاه ویژه ای می یابد و شانه به شانه شرکت های خارجی، وارد میدان رقابتی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه صنعت و معدن و تجارت

در اجرای تبصره 41 قانون برنامه دوم توسعه و تصویب نامه شماره 16680/12/1 مورخ 77/10/12 شورای عالی اداری و به منظور زمینه سازی، تقویت و موثرسازی انجمن ها و فعالیت تشکل های تخصصی استان و کمک به تحقق اهداف مشترک آنها و وزارتخانه های ذیربط بخصوص وزارت صنعت ، معدن و تجارت و سایر موسسات ، خانه صنعت معدن و تجارت استان تهران در تاریخ 1381/4/3 تاسیس گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار