اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951124234985489

اولین شعبه ارزی بانک گردشگری افتتاح شد

کد: 13951124234985489

https://goo.gl/3L5coV

، تهران , (اخبار رسمی): اولین شعبه ارزی بانک گردشگری با حضور خسرو خواجه حسنی مدیر عامل و مدیران ارشد بانک گردشگری در محل شعبه مرکزی این بانک افتتاح شد.

اولین شعبه ارزی بانک گردشگری افتتاح شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، در این مراسم خسرو حواجه حسنی مدیر عامل بانک گردشگری گفت: هر نهادی که به توسعه و رونق دست یافته به فعالیت های  بین الملل توجه ویژه و اساسی داشته است . در حال حاضر بخش عمده ای از فعالیت های بانکی مربوط به شعب ارزی است ، همچنین موارد مربوط به صادرات و واردات و انجام کلیه امور تجاری با توسعه بخش ارزی بانک رونق دوچندان می یابد.

وی افزود: خوشبختانه با عملیاتی شدن فعالیت های ارزی می توان امید داشت منابع بیشتری جذب بانک شوند.

مسعود قرائتی معاون مدیر عامل در حوزه بین الملل نیز با اشاره به فعالیت های ارزی بانک گردشگری اظهار داشت:  12 شعبه دیگر بانک با آموزش کاربران فعالیت ارزی خود را آغاز خواهند نمود و همچنین شعبی در مراکز استان نیز برای انجام فعالیت ارزی اتخاب شده که در حال گذراندن مراحل نهایی شروع فعالیت می باشند.

لازم به ذکر است در طی این مراسم خسرو خواجه حسنی مدیر عامل و محمد ربیع زاده معاون مدیر عامل در امور شعب ، اقدام به افتتاح حساب ارزی در شعبه مرکزی کردند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 89.10.8 به ثبت رسیده است . این بانک در تاریخ 89.10.30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 89.9.2 اقدام به پذیره نویسی سهام نموده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه