اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951126235825489

بانک گردشگری اختصاص داد

هزینه هدایای تبلیغاتی برای ساخت 12مدرسه

کد: 13951126235825489

https://goo.gl/EYXN9z

، تهران , (اخبار رسمی): این مجموعه هزینه هدایای نوروزی سال 1396 خود را جهت ساخت 12 باب مدرسه در مناطق محروم کشور اختصاص داد.

هزینه هدایای تبلیغاتی برای ساخت 12مدرسه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری، بر اساس تصمیم هیات مدیره این بانک، تمامی هزینه هدایای نوروزی سال 96 صرف کمک به احداث واحد های آموزشی در مناطق محروم می شود.

بر این اساس در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر عمل به اقتصاد مقاومتی و توجه ویژه به عمران و آبادانی سواحل مکران و احداث مدرسه در این منطقه ، بنیاد یاس فاطمه النبی از شرکت های عضو گروه مالی گردشگری اقدام به احداث مدرسه در این مناطق نموده که در همین راستا بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال 96 خود را به این مهم اختصاص داده است.

گفتنی است تعداد 4 باب مدرسه در سواحل مکران شهرستان جاسک و 8 باب مدرسه دیگر در بخش زهکلوت ، جازموریان ، احمدی ، حاجی آباد ، اسفندقه و رودبار جنوب به مرحله ساخت و بهره برداری خواهد رسید.

لازم به ذکر است بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی پیش از این نیز اقدام به احداث3 باب مدرسه طرح کیمیای دانش در مناطق محروم استان کرمان کرده بود و این 12 باب مدرسه نیز در ادامه طرح ساخت مدارس کیمیای دانش به مرحله بهره برداری خواهند رسید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک گردشگری

بانک گردشگری به استناد ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک های غیردولتی و سایر مقررات مربوط، مجوز تاسیس بانک را اخذ و در تاریخ 89.10.8 به ثبت رسیده است . این بانک در تاریخ 89.10.30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ و در تاریخ 89.9.2 اقدام به پذیره نویسی سهام نموده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بانک، بیمه و سرمایه | علم و آموزش