اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951130236562535

از سایت‏های نوآور در حوزه کسب و کارهای اینترنتی قدردانی شد

«ایسام» برترین بازار اینترنتی در جشنواره وب 95

کد: 13951130236562535

https://goo.gl/K0bQRb

، تهران , (اخبار رسمی): سایت ایسام به عنوان برترین سایت بازار اینترنتی از نگاه داوران و همچنین انتخاب مردم جایزه گرفت.

سام مدن پور، بنیانگذار ایسام در جشنواره وب

دلیل اعتماد خریداران به سایت ایسام فرآیندهای حمایتی از کاربران است. ایسام تنها سایتی است که پس از دریافت و تایید کالا توسط خریدار، وجه کالا را به فروشنده پرداخت میکند.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایسام، در مراسم اختتامیه نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران که 28 بهمن ماه سال جاری در سالن همایش‏های وزارت نیرو برگزار شد، سایت ایسام به عنوان برترین سایت فروش اینترنتی از نگاه داوران و همچنین انتخاب مردم جایزه گرفت. این جشنواره به همت انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی و با همکاری سازمان‏ها و مراکز دولتی و خصوصی برگزار شد.

در نهمین جشنواره وب ایران، دکتر مرتضی موسویان  ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ضمن اعلام اهمیت پلتفرم‏های آنلاین در حوزه ‏های مختلف، آینده بسیار خوبی را برای این شرکت ها پیش بینی کرد و گفت رشد کسب و کارهای اینترنتی در کشور در حال صعود است.

در حاشیه جشنواره سام مدن پور مدیرعامل ایسام در این باره گفت: «ایسام با بیش از 60 هزار بازدیدکننده در روز، بزرگترین سایت خرید و فروش اینترنتی در ایران است. ایسام تنها سایتی است که علاوه بر امکان خرید و فروش کالا، مجوز برگزاری مزایدات آنلاین را نیز دارد و همین امر سبب شده کاربران زیادی به آن جذب شوند. ابتکار جدید ما در ایسام، ایجاد سامانه تضمین بازگشت صددرصدی پول است تا کاربران مطمئن باشند یا کالای مورد نظر خود را بدون عیب و نقص دریافت می کنند و یا پولشان را تمام و کمال پس می گیرند.»

 مدن پور در ادامه گفت دلیل اعتماد خریداران به سایت ایسام فرآیندهای  حمایتی از کاربران است و اعلام کرد: «ما تنها سایتی هستیم که پس از دریافت و تایید کالا توسط خریدار، وجه کالا را به فروشنده پرداخت می‏کنیم.»

جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ برای اولین بار در ایران برگزار شد. این جشنواره هر ساله از میان سایت‏های فعال در تمامی حوزه‏ های وب و در گروه‏های مختلف یک سایت را به عنوان سایت برتر سال معرفی می‏کند و همچنین افراد فعال در حوزه‏های مختلف، با تشکیل پنل‏های تخصصی اطلاعات ارزشمندی را به حاضرین انتقال می‏دهند.

در جشنواره امسال، برگزیدگان در گروه‏های مختلف معرفی شده و برندگان از نگاه داوران و آرای مردمی اعلام شدند و از آنها تقدیر شد. در این جشنواره وب‏سایت‏هایی نظیر دیجی کالا، نت‏برگ، بانک سامان و ایسام به عنوان وبسایت های برتر جایزه گرفتند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایسام

شرکت توسعه فناوری اطلاعات سیستم های تجارت ویرا سام با مسئولیت محدود در سال 1387 با نام تجاری ایسام نزد مرجع ثبت شرکتها به ثبت رسیده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]