اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951204238657042

سئو سایت

بهبود ورودی گوگل و بالابردین بازدید سایت

کد: 13951204238657042

https://goo.gl/TYg3vK

، استهبان , (اخبار رسمی): یکی از بهترین عوامل برای بهبود رتبه‌بندی سایت، بهبود ورودی گوگل و بالابردین بازدید سایت از طریق گوگل است که برای صاحبان کسب و کار دارای اهمیت ویژه‌ای است. روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید باعث بهبود ورودی گوگل شوید.

بهبود ورودی گوگل و بالابردین بازدید سایت
شرکت بهینه سازی و سئو سایت

بهبود ورودی گوگل یک روش‌ با هزینه کم‌تر نسبت به روش‌های دیگر است که منجر به ترافیک هدف‌مند به وب‌سایت شما می‌شود.

به گزارش نایس سئو، بهبود ورودی گوگل یک روش‌ با هزینه کم‌تر نسبت به روش‌های دیگر است که منجر به ترافیک هدف‌مند به وب‌سایت شما می‌شود. بنابراین باید اصول و قوانینی را در وب‌سایت خود رعایت کنید تا به سایتی مفید و کاربرپسند تبدیل شود و از این طریق باعث بهبود بازدید و اعتبار سایت خود شوید. بهبود ورودی گوگل متأثر از عوامل مختلفی بهبود می‌یابد که در ادامه عوامل مؤثر در آن را بررسی می‌کنیم.

بهبود ورودی گوگل و بالابردین بازدید سایت

مطالب وب‌سایت

تولید مطالب تخصصی؛ سعی کنید مطالبی که برای وب‌سایت خود انتخاب می‌کنید حول یک موضوع مشخص باشد. به عنوان مثال در زمینه کاری خاص مانند طراحی وب‌سایت و بهینه‌سازی سایت باشد. دلیل آن این است که گوگل علاقه‌مند به شناسایی مطالبی است که حول کلمه‌های کلیدی به هم مرتبط باشد. در صورتی که زمینه کاری مشخصی نداشته باشید و مطالبی سایت شما تخصصی نباشد، گوگل نیز اعتبار زیادی برای شما قائل نخواهد شد.

کپی مطلب با ذکر منبع؛ در صورتی‌که مطلبی را از جایی کپی می‌کنید حتما منبع آن را ذکر کنید. به این دلیل که مطلب کپی می‌تواند رتبه شما را در گوگل پایین آورد، اما سعی کنید همیشه مطالبی جدید مرتبط با موضوع کاری خود ایجاد کنید. کپی‌کردن مطالب از سایت‌های دیگر باعث خواهد شد که امتیاز منفی کسب کنید و از طرف دیگر کاربران نیز اعتبار کم‌تری برای شما قائل می‌شوند.

اشتراک‌گذاری مطلب در گوگل پلاس؛ مطالبی را که ایجاد کردید در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید تا در نتایج گوگل ظاهر شوند که می‌تواند کمک‌کننده بهبود ورودی گوگل باشد. در نظر داشته باشید که اشتراک‌گذاشتن مطالب، می‌تواند باعث شود که کاربران جدیدی با مطالب شما آشنا شوند و از طرف دیگر روبات‌های گوگل نیز اعتبار بیش‌تری برای شما قائل شوند.

بازنشر مطالب قدیمی؛ به دلیل آنکه که قوانین گوگل مدام در حال تغییر است می‌توانید مطالب قدیمی وب‌سایت خود را که در گوگل رتبه خوبی نگرفته‌اند بر اساس قوانین گوگل دوباره بازنویسی کنید و یا می‌توانید آنها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا به این طریق گوگل متوجه نشر آنها از طریق این شبکه‌ها شود و رتبه‌بندی بهتری به آن‌ها بدهد. بنابراین این روش هم می‌تواند به بهبود ورودی از طریق گوگل کمک کند.

به‌روز رسانی مداوم وب‌سایت؛ در حوزه تخصصی خود آخرین اخبار را منتشر کنید تا به این ترتیب باعث بهبود رتبه خود و در نتیجه بهبود ورودی گوگل شوید. با به‌روز رسانی مداوم مطالب وب‌سایت خود می‌توانید به طور غیر مستقیم بک لینک بسازید .هم‌چنین این ویژگی را برای شما دارد که سایت‌های معتبر مرتبط با زمینه کاری شما مطلب وب‌سایت شما را با ذکر منبع منتشر می‌‌نند. البته برخی وب‌سایت‌ها مطلب شما را کپی می‌کنند که این‌هم در طولانی‌مدت به معنی اعتبار وبسایت شماست.

لینک دادن به سایت‌ معتبر

در صورتی که به سایت معتبر لینک دهید باعث بهبود ترافیک وبسایت شما خواهد شد. با این کار می‌توانید لینک هایی را برای وب‌سایت خود به دست بیاورید. از این طریق افرادی به شما لینک می‌شوند و مطالب شما را به اشتراک می‌گذارند.

رعایت تکنیک‌های سئو سایت در ساختار آدرس صفحه

ساده‌بودن آدرس؛ در الگوریتم‌های گوگل ساختار URL دارای اهمیت بسیار بالایی است و می‌تواند در بهبود وررودی گوگل تأثیر زیادی داشته باشد. یکی از توصیه‌هایی که گوگل برای ساختار آدرس کرده است ساده بودن URL است. بدان معنا که به جای به کار بردن تک تک کلمات در آدرس، از کلمات کلیدی مؤثر در سئو سایت استفاده کنید.

عنوان با URL لازم نیست یکی باشد؛ نکته‌ای که باید در URL به کار برد این است که نباید دقیقا با عنوان مطلب یکی باشد به این دلیل که ممکن است عنوان دارای کاراکترهای زیادی باشد و طولانی باشد، اگر همان را دقیق در URL به کار ببرید خوانایی آن کاهش می‌یابد و معمولا آدرس صفحه‌هایی با طول کوتاه باعث ورودی مناسبی از گوگل می‌شوند.  هم‌چنین استفاده از کلمات کلیدی در URL باعث بهبود ورودی گوگل می‌شود.

تفاوت URLها با هم؛ نکته دیگری که باید در ساختار URL دقت کنید استفاده از یک URL برای موضوع خاص است. اگر شما مطالب گوناگون برای یک موضوع تولید کنید ممکن است گوگل به دلیل شباهت زیاد URLها با هم مطالب را کپی در نظر گیرد و بنابراین در بهبود ورودی گوگل تأثیر منفی داشته باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نایس سئو

نایس سئو به بررسی، آنالیز، تشخیص موانع و فرصت ها برای تمامی وب سایت ها می پردازد تا بتوانند بهترین نتیجه را در موتورهای جستجو بگیرند. این موضوع بیشتر برای وب سایت هایی اهمیت پیدا می کند که در موتورهای جستجو دیده نمی شوند و یا اینکه می خواهند ترافیک هدفمند خود را در گوگل و دیگر موتورهای جستجو افزایش بدهند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]