اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951210240025699

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد

ساخت 57 سوئیت رفاهی طی 3 سال اخیر درمازندران

کد: 13951210240025699

https://goo.gl/QM9RFV

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران گفت: ظرف مدت 3 سال اخیر تعداد 57 سوئیت در شرایط نامطلوب اقتصادی توانستیم در استان مازندران ایجاد کنیم که 6 سوئیت در نوشهر به بهره‌برداری رسید و 10 سوئیت دیگر نیز در گلوگاه آماده بهره‌برداری است.

ساخت 57 سوئیت رفاهی طی 3 سال اخیر در استان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان مازندران، سیدعلی قاسمی در آین افتتاح و بهره‌برداری از مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان نوشهر با اشاره به اینکه برای مراکز رفاهی هیچ منابع دولتی نداریم و از سویی دیگر یکی از سیاست‌های ما پرداختن به توسعه فضاهای رفاهی برای همکاران فرهنگی سراسرکشور است، اظهارکرد: از همین منابع صرفه‌جویی خودمان اقدام به بازسازی اماکن فرسوده تحت مالکیت آموزش و پرورش کردیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران افزود: اکنون ظرف مدت سه سال اخیر تعداد 57 سوئیت در شرایط نامطلوب اقتصادی توانستیم در استان مازندران ایجاد کنیم که 6 سوئیت در نوشهر به بهره‌برداری رسید و 10 سوئیت دیگر نیز در گلوگاه آماده بهره‌برداری است.

وی بیان کرد: برای شهرستان‌های دیگر مازندران هم چنین اقدامات رفاهی را در دست اقدام داریم تا زمان پایان این دولت برای هر شهر یک مرکز رفاهی برای معلمان داشته باشیم.

قاسمی تصریح کرد: در نوشهر 30 هکتار زمین داریم که اگر برای استفاده از آن در راستای زیرساخت‌های آموزش و پرورش اقدامی نشود ممکن است مورد تجاوز و تصرف قرار گیرد.

وی درباره طرح اسکان نوروزی معلمان سراسر کشور در استان مازندران اظهارکرد: تعداد 411 مدرسه در سراسر استان مازندران با 41 پایگاه ساماندهی و نظارت و 3 هزار و 104 کلاس درس آماده خدمات‌دهی هستند و اردوگاه رامسر نیز به طور کامل در اختیارهمکاران فرهنگی سراسر کشور قرار دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]