اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951211240655458

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی:

سهم درمان از منابع تأمین اجتماعی هزینه شده است

کد: 13951211240655458

https://goo.gl/sc7M2V

، (اخبار رسمی): معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به طرح برخی مطالب شبهه انگیز درباره هزینه سهم درمان از منابع این سازمان ، گفت: بدون تردید سهم درمان از منابع سازمان تأمین اجتماعی به طورکامل و حتی بیشتر از میزان مقرر هزینه شده است.

سهم درمان از منابع تأمین اجتماعی هزینه شده است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدعلی همتی افزود: ایجاد حساب جداگانه و مشخص در حوزه درمان تأمین اجتماعی که در جریان بررسی بودجه سال 96 کل کشور به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است در حال حاضر نیز انجام می شود و حساب های این سازمان کاملا شفاف و قابل ارزیابی است.

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر شاهد بیان مطالب مختلف و انتشار اطلاعات غلط و یک سویه نسبت به سازمان تأمین اجتماعی هستیم، گفت: برخی افراد از روی نا آگاهی و یا هر انگیزه دیگری از نحوه پرداخت های سازمان تأمین اجتماعی به مراکز طرف قرارداد برداشتهای غلط و جهت داری انجام می دهند که این نوع برخورد واقعا تأسف آور است.

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با تأکید بر حمایت کامل و بی شائبه این سازمان از اجرای طرح تحول سلامت به عنوان مهمترین برنامه داخلی دولت تدبیر و امید گفت: طی سه سال اخیر و از زمان اجرای این طرح تمامی تلاش خود را برای تأمین هزینه های طرح تحول سلامت به کار بسته ایم و اطمینان می دهیم که حمایت سازمان تأمین اجتماعی از طرح تحول سلامت که منجر به ارتقاء خدمات درمانی در کل کشور شده است، تداوم خواهد داشت.

همتی گفت: به مدیران و دست اندرکاران اجرای این طرح نیز توصیه می کنیم که در کنترل هزینه ها دقت بیشتری داشته باشند و اصول علمی و منطقی مصارف بخش درمان و اقتصاد سلامت که در همه جای دنیا اجرایی می شود را مورد توجه قرار دهند.

وی افزود: اگر گایدلاینها و موازین علمی هزینه درمان در اجرای طرح تحول سلامت از ابتدا با دقت و حساسیت لازم مورد توجه قرار می گرفت شاهد این مسائل نبودیم و امروز نیز جا دارد که به جای اتهام زنی و طرح مسائل بی مورد، در نحوه هزینه کرد منابع بازنگری کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی دارای وظایف عمده در دو بخش بیمه ای و درمانی می باشد که برای اجرای وظایف خود دارای تشکیلات مرکزی و واحدها، شعب و نمایندگی‌هاو مراکز درمانی و بیمارستانی ،کلینیک ،پلی کلینیک و دی کلینیک در تهران و شهرستانها می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه