اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951214241155585

در رقابت های ساحلی زیر 21 سال آسیا

ایران برای مدال برنز به میدان می رود

کد: 13951214241155585

https://goo.gl/PYwTQ9

، تهران , (اخبار رسمی): تیم ملی الف زیر 21 سال والیبال ساحلی ایران در دیدار مرحله نیمه نهایی قهرمانی آسیا برابر میزبان مغلوب شد و به دیدار رده بندی راه یافت

ایران برای مدال برنز به میدان می رود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر 21 سال آسیا و انتخابی جهان که از صبح روز پنج شنبه در شهر «روی ات» کشور تایلند آغاز شده است، امروز (شنبه) به پایان می رسد.

تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران (جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی) صبح امروز شنبه در دیدار مرحله نیمه نهایی به مصاف تایلند یک رفت و دو بر صفر مغلوب این تیم شد.
ملی پوشان کشورمان با امتیازهای 21 بر 13 و 22 بر 20 مغلوب تیم نخست کشور میزبان (تایلند) شد و به دیدار رده بندی راه یافت.
در دیگر مسابقه مرحله نیمه نهایی تیم تایلند 3 و استرالیا به مصاف یکدیگر رفتند که استرالیا موفق به شکست دو بر یک حریف شد و به دیدار نهایی راه یافت.
بدین ترتیب در مرحله نهایی این رقابت ها دو تیم تایلند یک و استرالیا برای کسب مقام قهرمانی به مصاف هم می روند و تیم های ایران یک و تایلند سه برای کسب مقام سومی با هم روبرو خواهند شد.
لازم به ذکر است، چهار تیم ایران یک، استرالیا، تایلند یک و تایلند سه به عنوان چهار تیم برتر این رقابت ها مجوز حضور در رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی زیر 21 سال جهان را کسب کردند.
آرش رامسری به عنوان سرمربی و کامران ذوقی به عنوان سرپرست تیم های ایران را در این رقابت ها همراهی می کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

در پایان سال 1336 ، والیبال ایران دارای فدراسیون مستقل شد و امیر عباس امین به عنوان اولین رئیس فدراسیون والیبال کار خود را آغاز کرد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش