اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951216241925699

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان خبرداد:

برچیده شدن مدارس کانکسی در روستاهای غیزانیه

کد: 13951216241925699

https://goo.gl/phj7fD

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدارس کانکسی در مناطق روستایی بخش غیزانیه با افتتاح 21 فضای آموزشی ایمن برچیده شد.

برچیده شدن مدارس کانکسی در روستاهای غیزانیه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، محمد تقی زاده 95 در حاشیه افتتاح 21 فضای آموزشی در مناطق روستایی اهواز اظهارکرد:جمع آوری 300 کلاس کانکسی،یکی از برنامه هایی بود که در ابتدای سال تحصیلی دنبال شد و امروز با افتتاح این فضاهای آموزشی، موفق شدیم تعداد زیادی از کلاس های کانکسی را تبدیل به کلاس های درس استاندارد و ایمن کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان با بیان اینکه ساخت و تجهیز این فضاهای آموزشی با همکاری خیرین مدرسه ساز انجام شده است، تصریح کرد: اقدامی که امروز توسط خیرین مدرسه ساز صورت گرفته است تجسم مفهوم واقعی «عدالت آموزشی» است و سرنوشت و آینده دانش آموزان این سرزمین را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی با اشاره به کیفیت بالای 21 فضای آموزشی احداث شده در روستاهای غیزانیه، گفت: زمانی جامعه دچار تغییر و تحول می شود که آموزش و پرورش تکامل پیدا کند و کشوری که آموزش و پرورش را به اولویت اول خود تبدیل کند، می تواند راه توسعه و پیشرفت را بپیماید.

گفتنی است؛ اعتبار ساخت این فضاهای آموزشی که هر کدام دارای 110متر مربع است، 20 میلیارد ریال برآورد شده که از محل کمک موسسه علمی آموزشی قلم چی و اعتبارات ملی تامین شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش