اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951216241995566

شنبه و به میزبانی خانه تکواندو

قهرمان «جام کوثر» مشخص می‌شود

کد: 13951216241995566

https://goo.gl/9Hz1Mf

، تهران , (اخبار رسمی): رقابت‌های هفته نهم، دهم و یک دیدار از هفته یازدهم مسابقات لیگ جوانان و بزرگسالان زنان، روز شنبه (21 اسفندماه) به میزبانی خانه تکواندو برگزار می‌شود تا قهرمان این دوره از رقابت‌ها معرفی شود.

قهرمان «جام کوثر» مشخص می‌شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو ، رقابت‌های هفته نهم، دهم و یک دیدار از هفته یازدهم (پایانی) از از دوازدهمین دوره لیگ جوانان و بزرگسالان گروه زنان «جام کوثر»، روز شنبه (21 اسفندماه) با حضور 184 هوگوپوش و در قالب 12 تیم همیاران ورزش هیات تکواندو ی دورود، هیات تکواندو ی البرز یک، هیات تکواندو ی خراسان رضوی، هیات تکواندو ی گیلان، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو ی البرز ، آینده سازان لوازم خانگی کن، اداره ورزش و جوانان هشتگرد، بیمه رازی، هیات تکواندو ی شمال شرق، نانوحیات (سیناژن) و لوازم ورزشی کوروش در خانه تکواندو  برگزار خواهد شد.

در دیدارهای هفته نهم، تیم آینده سازان لوازم خانگی کن به مصاف همیاران ورزش هیات تکواندو  دورود می‌رود، هیات تکواندو  شمال‌شرق رده‌پنجمی رو در روی هیات تکواندو  خراسان‌رضوی قرار می‌گیرد. تیم بیمه رازی نیز که صدر جدول رده‌بندی را به خود اختصاص داده است در مقابل تیم لوازم خانگی کن که با یک امتیاز کمتر در جایگاه دوم قرار دارد، صف آرایی می‌کند تا مشخص شود کدام تیم می‌تواند عنوان قهرمانی جام دوازدهم را به نام خود ثبت نماید.
پس از آن تیم لوازم ورزشی کوروش رده سومی رو در روی اداره ورزش و جوانان رده هشتمی قرار می‌گیرد. تیم هیات تکواندو  البرز"یک" با هیات تکواندو  البرز مبارزه می‌کند و در دیدار پایانی این هفته نیز نانو حیات (سیناژن) باید به رقابت با هیات تکواندو  گیلان بپردازد.

برنامه رقابت‌های هفته دهم
تیم لوازم خانگی کن – تیم همیاران ورزش هیات تکواندو  دورود
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن – تیم هیات تکواندو  خراسان رضوی
تیم لوازم ورزشی کوروش – تیم بیمه رازی
تیم هیات تکواندو  البرز "یک" – تیم هیات تکواندو  شمال شرق
تیم نانوحیات (سیناژن) – تیم اداره ورزش و جوانان هشتگرد
تیم هیات تکواندو  گیلان – تیم هیات تکواندو  البرز 

دیدار هفته یازدهم
تیم هیات تکواندو  خراسان رضوی – تیم همیاران ورزش هیات تکواندو  دورود
گفتنی است؛ در پایان هفته هشتم این رقابت‌ها تیم بیمه رازی بدون باخت و با کسب 55 امتیاز همچنان به صدرنشینی خود تداوم بخشید، تیم لوازم خانگی کن نیز با یک امتیاز کمتر در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم لوازم ورزشی کوروش توانست با یک پله صعود جایگاه سوم را به خود اختصاص دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فدراسیون تکواندوی جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران نهادی است که برای اداره امور مربوط به ورزش تکواندو در ایران در سال 1363 هجری خورشیدی به ریاست آقای سید مصطفی صفوی تاسیس شد و هم اکنون رئیس این فدراسیون آقای سید محمد پولادگر می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش