اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951216242336945

اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می‌شود

جشنواره کارآفرینی بوم‌تک در دانشگاه علم‌ و صنعت

کد: 13951216242336945

https://goo.gl/Q7v4ip

، تهران , (اخبار رسمی): جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک اردیبهشت ماه ۹۶ به میزبانی دانشگاه علم‌وصنعت ایران و با همکاری سازمان توسعه منابع انرژی، سازمان حفاظت محیط‌ زیست، دانشگاه تربیت مدرس، شرکت فناوری‌های راهبردی بنیان، موسسه دانش بنیان برکت و شتابدهنده نوتک برپا خواهد شد.

جشنواره کارآفرینی بوم‌تک در دانشگاه علم‌وصنعت

طرح‌های برگزیده با همکاری مربیان رویداد برای ارائه به سرمایه‌گذاران در مراسم اختتامیه آماده می‌شوند. محصولات برتر در این جشنواره تا سقف چهار میلیارد ریال مورد حمایت قرار می‌گیرند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی جشنواره کارآفرینی سبز بوم تک،  اولین دوره از جشنواره بوم‌تک با محوریت فناوری‌های پاک (Clean-Tech) برگزار خواهد شد و طی آن طرح‌هایی در زمینه فناوری اطلاعات، انرژی‌های‌نو و تجدید‌پذیر، شیمی سبز، حمل‌و‌نقل سبز، فناوری بازیافت، شهر هوشمند، باتری و ذخیره‌سازها، مدیریت پسماند و نانو فناوری پذیرفته و داوری می‌شوند.

بر اساس این گزارش، جشنواره کارآفرینی بوم‌تک در دو بخش محصولات و ایده‌ها به انجام می‌رسد؛ در بخش اول، طرح‌ها و محصولات ثبت‌نامی پس از داوری توسط کمیته علمی جشنواره برای ورود به مرحله پیش‌شتابدهی یک‌ماهه بوم‌تک آماده می‌شوند.

بر پایه این اطلاع، در این مرحله طرح‌های برگزیده با همکاری مربیان رویداد برای ارائه به سرمایه‌گذاران در مراسم اختتامیه آماده می‌شوند. محصولات برتر در این جشنواره تا سقف چهار میلیارد ریال مورد حمایت قرار می‌گیرند.

در بخش دوم جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک، از ۳ ایده‌‌ برتر حمایت مالی صورت می‌گیرد تا با شتابی بیشتر مراحل توسعه خود را طی کنند.

علاقه‌مندان برای ثبت ‌نام در نخستین دوره جشنواره کارآفرینی سبز بوم‌تک می‌توانند از روز ۱۴ اسفندماه به سایت مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جشنواره کارآفرینی سبز بوم تک

بوم تک زیست بومی متشکل از علاقه مندان به کارآفرینی،صاحبان ایده و سرمایه گذاران حوزه فناوری های پاک است. در گام نخست،بوم تک رویدادی در زمینه فناوری پاک(clean technology) برگزار می کند. این رویداد یک برنامه ارزش آفرینی است به منظور ایجاد فضای کافی برای شناسایی و آموزش این شبکه تخصصی و همگامی سرمایه گذاران با این زیست بوم جهت ورود به برنامه شتابدهی بوم تک طراحی و اجرا می‌شود .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]