اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951217242465699

مدیر کل آموزش و پرورش استان:

یک معلم به ازای هر16 دانش آموز اصفهانی وجود دارد

کد: 13951217242465699

https://goo.gl/WhdxG4

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به ازای هر 16 دانش آموز یک معلم در استان وجود دارد.

یک معلم به ازای هر16 دانش آموز اصفهانی وجود دارد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، محمد حسن قائدیها درجمع فرهنگیان شهرستان اردستان با بیان این که اصفهان یک دهم جمعیت کشور را دارد ولی یک ششم شهدای کشور از این استان می باشد ، اظهارکرد: مشارکت دانش آموزان؛ مشارکت خیرین؛ توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی؛ کسب رتبه های ممتاز از دیگر افتخارات آموزش و پرورش استان است.

وی با بیان این که اصفهان سومین استان کشور از نظر کسری نیروی انسانی است، تصریح کرد: در اصفهان به ازای هر شانزده دانش آموز یک معلم وجود دارد که این مساله یعنی سه و نیم درصد از میانگین کشوری بالاتر .

قائدیها با تاکید بر این که دولت تدبیر و امید نگاهی دانش بنیان به آموزش و پرورش دارد  خاطرنشان کرد: حل کردن مشکلات آموزش و پرورش عزم ملی می طلبد که همکاری سایر دستگاه ها را می طلبد .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش