اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951217242475458

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی خبر داد

بودجه ای برای پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی

کد: 13951217242475458

https://goo.gl/oDY1Au

، (اخبار رسمی): معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تصویب بودجه کل کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اولین بار در سال های اخیر، در بودجه سال 96 پرداخت بدهی دولت به این سازمان لحاظ شد و برای آن اعتبار تخصیص یافت.

بودجه ای برای پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، تاج الدین با بیان اینکه بودجه سازمان تامین اجتماعی از بودجه کل کشور تاثیر پذیر است، افزود: برای اولین بار در ادبیات بودجه نویسی کشور ودر لایحه بودجه ای که توسط دولت به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد، بدهی دولت به این سازمان عنوان و ردیف اعتباری 5هزارمیلیارد تومان برای آن اختصاص یافت.

وی با قدردانی از توجه دولت و مجلس شورای اسلامی به منافع سازمان تامین اجتماعی و نهادینه شدن بدهی دولت در بودجه نویسی کشور اظهار داشت: این اتفاق ناشی از  احکام برنامه ششم توسعه کشور است که با پیگیریهای سازمان و همراهی نمایندگان مجلس محقق شد.
تاج الدین با اشاره به پیشنهادات متعدد کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی در خصوص احکام برنامه سال آینده با موضوع تامین اجتماعی گفت: در این پیشنهادات، موارد نگران کننده ای نیز وجود داشت که با تعامل نمایندگان خانه ملت و حوزه های حقوقی و امور مجلس و سایر حوزه های سازمان هیچ کدام از آنها تصویب نشد.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در بودجه سال آینده مثل بودجه سال های اخیر، هیچ مورد آسیب زایی به منافع بیمه شدگان ندارد، افزود: این شرایط فرصت هایی را برای ارتقای خدمات و کسب رضایتمندی ذینفعان این سازمان خلق می کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی دارای وظایف عمده در دو بخش بیمه ای و درمانی می باشد که برای اجرای وظایف خود دارای تشکیلات مرکزی و واحدها، شعب و نمایندگی‌هاو مراکز درمانی و بیمارستانی ،کلینیک ،پلی کلینیک و دی کلینیک در تهران و شهرستانها می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه