اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951221243465458

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

تامین اجتماعی پیشتاز در حذف دفترچه های کاغذی است

کد: 13951221243465458

https://goo.gl/s4RZMz

، (اخبار رسمی): وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برنامه پرونده الکترونیک سلامت اکنون در قالب طرح تحول سلامت پیگیری می شود، گفت: سازمان تامین اجتماعی پیشتاز در حذف دفترچه های کاغذی بوده و اجرای این طرح در بیمه سلامت از اهداف دولت است.

تامین اجتماعی پیشتاز در حذف دفترچه های کاغذی است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر علی ربیعی روز جمعه در حاشیه بهره برداری از هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی سنندج و رونمایی از طرح حذف دفترچه های بیمه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با این روش، سرعت دسترسی به سابقه بیمار افزایش، از تداخلات دارویی جلوگیری، خطاهای پزشکی کاهش و تجمیع خدمات بیمه ای برای بیمه گران به سهولت انجام می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: دولت در نظر دارد طرح حذف دفترچه های بیمه سلامت را در کل داروخانه های کشور پس از ایجاد زیرساخت های آن فعال کند و کاهش هزینه ها، دقت در معاینات و افزایش قدرت کنترل بیمه ها از دیگر مزایای این طرح است.

طرح حذف دفترچه‌های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی از 2 سال گذشته کلید خورده و مردم می‌توانند بدون همراه داشتن دفترچه بیمه به بیمارستان ها و مراکز درمانی تامین اجتماعی مراجعه و تحت درمان قرار بگیرند.

طرح هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی کردستان با حدود 40 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی فضای فیزیکی، بهداشت محیط، تجهیزات بستری و تعویض تخت های بیمارستان اجرایی شده است. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی دارای وظایف عمده در دو بخش بیمه ای و درمانی می باشد که برای اجرای وظایف خود دارای تشکیلات مرکزی و واحدها، شعب و نمایندگی‌هاو مراکز درمانی و بیمارستانی ،کلینیک ،پلی کلینیک و دی کلینیک در تهران و شهرستانها می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه