تمدید مهلت تادیه پروانه‌های ISDP و ISP

کد: 13951221243495606

https://goo.gl/QwZ2Zn

، تهران , (اخبار رسمی): دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از تمدید مهلت تادیه پروانه های ISDP و ISP برای مشارکت یا در اختیار گذاشتن پروانه های خود به منظور بهره مندی از امکان تخفیف میزان حق الامتیاز پروانه های Servco و FCP تا پایان سال جاری خبر داد.

تمدید مهلت تادیه پروانه‌های ISDP و ISP

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، علی اصغر عمیدیان گفت: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات پیشنهاد رگولاتوری در خصوص تمدید مهلت تادیه پروانه های ISDP و ISP تا آخرین روز کاری سال ۱۳۹۵ را تصویب کرد. 

به گفته وی این دسته از متقاضیان می‌توانند تا پایان سال جاری، درخواست کتبی با موضوع لغو پروانه برای تادیه پروانه خود را با مشخص کردن نام دارنده پروانه FCP و Servco مورد نظر به رگولاتوری اعلام نمایند. 
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: شرکتهای دارنده پروانه FCP و Servco نیز که قصد تادیه پروانه‌های ISDP و ISP را دارند، لازم است همزمان با ارسال تقاضای لغو و تادیه این دارندگان پروانه، نسبت به معرفی شرکتهای مورد نظر برای استفاده از تخفیف حق امتیاز تا قبل از آخرین روز کاری سال جاری به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقدام کنند. 
عمیدیان گفت: براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، سازمان پس از پایان مهلت مشخص شده، اسناد رسمی و قانونی را از شرکتهای دارنده پروانه FCP و Servco دارای شرایط دریافت و میزان تخفیف حق امتیاز و مبلغ حق الامتیاز نقدی را مشخص و به شرکتها اعلام می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سال 1382 و با استناد به ماده هفت قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تجمیع معاونت امور مخابراتی و اداره کل ارتباطات رادیویی وزارت متبوع تاسیس شد. هدف از ایجاد این سازمان ایفای وظایف و اختیارات حاکمیتی، نظارتی و اجرایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش تنظیم مقررات ارتباطی و ارتباطات رادیویی، اجرای مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و تحقق اهداف مورد نظر در بخش ارتباطات رادیویی می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]