اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951223244385514

شماره گذاری خودروهای سایپا تا پایان سال ادامه دارد

کد: 13951223244385514

https://goo.gl/f9WXyO

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از ادامه روند شماره گذاری خودروها تا روز پایانی سال خبر داد .

شماره گذاری خودروهای سایپا تا پایان سال ادامه دارد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سایپا، رضا تقوی در این خصوص بیان کرد گروه خودروسازی سایپا با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی و پیرو هماهنگی های به عمل آمده با راهور ناجا ، روند شماره گذاری خودروها تا تاریخ 28 اسفند و خدمات شماره گذاری تا تاریخ 29 اسفند ادامه خواهد داشت .

وی خاطر نشان کرد گروه خودروسازی سایپا در راستای انجام به موقع تعهدات خود و آسایش خاطر مشتریان محترم کلیه خودروهای خود که شامل انواع خودروهای تک سوز و دوگانه سوز اعم از پراید و تیبا و خودروهای شرکت زامیاد از قبیل ( نیسان تک سوز و دوگانه سوز و...) و همچنین خودروهای شرکت پارس خودرو می باشد را تا روز آخر سال پلاک نموده و تا روز شنبه 28 اسفند کلیه خودروهای تخصیص یافته تحویل مشتریان محترم می شود .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایپا

گروه خودروسازی سایپا فلسفه و نگرش خود را بر پنج اصل رشد متوازن و مستمر، ایجاد ارزش پایدار برای ذینفعان، رهبری هزینه رقابتی، دستیابی به برند برتر ایرانی و کمینه سازی ریسک در سرمایه گذاری، بنا نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]