اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951223244395699

با حضور سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران صورت گرفت

کمپین «نه» به چهارشنبه سوری توسط دانش آموزان

کد: 13951223244395699

https://goo.gl/8Xut5c

، تهران , (اخبار رسمی): با حضور ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران، دانش آموزان منطقه 10 شهر تهران به یاد شهدای آتش نشان با امضای طومار قول دادند کلیه توصیه های ایمنی و پیشگیرانه در چهارشنبه آخرسال را جدی بگیرند.

کمپین «نه» به چهارشنبه سوری توسط دانش آموزان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، دانش آموزان دبیرستان علامه طباطبایی منطقه 10 شهر تهران با شعار «چهارشنبه سوری را به چهارشنبه سوزی تبدیل نکنیم» به کمپین « نه» به چهارشنبه سوری پیوستند .

گفتنی است؛ فاجعه پلاسکو و شهادت آتش‌نشانان موجب شد تا کمپین‌های نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک و نه به چهارشنبه‌سوری بدون ترقه پا بگیرد .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت آموزش و پرورش

وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران مسئول امور آموزشی کودکان و نوجوانان است. این وزارت خانه از سال 1343 که از وزارت فرهنگ جدا شد، مسولیت آموزش عالی (دانشگاه ها) را هم عهده دار بود،اما پس از تشکیل وزارت علوم ، برای ادارهٔ امور دانشگاه‌ها و امور پژوهشی در سطوح عالی وزارت آموزش و پرورش وظیفه آموزش رایگان همه افراد را در مقاطع دبستان، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و همچنین اداره دانشگاه فرهنگیان برای تربیت معلم و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به عهده دارد. علی اصغر فانی وزیر کنونی آموزش و پرورش است. او دوازدهمین وزیر آموزش و پرورش پس از انقلاب است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

علم و آموزش | شهر و جامعه