اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951225244875514

گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت مگاموتور تمدید شد

کد: 13951225244875514

https://goo.gl/GOiaWI

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت مگاموتور در جلسه اختتامیه ممیزی صدور گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت موفق به تمدید گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت ISO TS 16949:2009 و ISO 9001:2008 شد.

گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت مگاموتور تمدید شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سایپا، در جلسه اختتامیه ممیزی گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت ISO TS 16949:2009 و ISO 9001:2008 که با ارائه گزارش مبسوطی از نقاط قوت و نقاط بهبود توسط ممیزان شرکت  توف نورد همراه بود شرکت مگاموتور موفق به تمدید این گواهینامه شد.

محمدرضا شیخ عطار، مدیرعامل مگاموتور در اختتامیه ممیزی صدور گواهینامه سیستم های مدیریت کیفیت با بیان اینکه این ممیزی حلقه ای از یک زنجیره ارزشی است که یک سمت آن رضایتمندی مشتری و سمت دیگر آن فعالیت پایدار بنگاه است گفت: این ممیزی تمام موضوعاتی که در رسیدن ما به این دو هدف مهم و اساسی تاثیرگذار است را مورد بررسی قرار می دهد و از همکاران می خواهم تمام نقاط قوت و قابل بهبود را مورد توجه ویژه خود قرار داده و در جهت رشد، توسعه فعالیت ها و رسیدن به اهداف گروه خودروسازی سایپا در سایه کارگروهی و تخصصی حرکت کنیم.

شیخ عطار با تاکید بر اهمیت گواهینامه های کیفی و تشکر از تلاش های معاونت طرح و برنامه و کارکنان مگاموتور گفت: امیدوارم موضوعات مورد ارزیابی،  اولویت بندی و در جلسات دوره ای مطرح شود و نقاط قابل بهبود هرچه زودتر به نقاط قوت سازمان تبدیل شود.

وی تاکید کرد: رسیدن به نقطه قابل قبول، مرحله ای و زمانبر است ، بنابراین بدون زحمت نخواهد بود و باید به این باور برسیم که رسیدن نقطه قابل قبول و هدف های تعیین شده نیاز به همکاری همه افراد سازمان خواهد داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سایپا

گروه خودروسازی سایپا فلسفه و نگرش خود را بر پنج اصل رشد متوازن و مستمر، ایجاد ارزش پایدار برای ذینفعان، رهبری هزینه رقابتی، دستیابی به برند برتر ایرانی و کمینه سازی ریسک در سرمایه گذاری، بنا نموده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید