کد: 13960203246716618

پیاده‌سازی اثربخش سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

‫7 قدم تا انتخاب بهترین CRM

کد: 13960203246716618

https://goo.gl/Gmwznu

، تهران , (اخبار رسمی): در این اینفوگرافی هفت نکته مهم و اساسی برای انتخاب CRM مطرح شده است که می‌تواند راهگشای تصمیم بهتر برای انتخاب گزینه مناسب باشد. یقینا تجربه و توانایی متخصصین این حوزه می‌تواند پاسخ‌گوی بسیاری از پرسش‌ها و ابهامات باشد.

اینفوگراف انتخاب بهترین CRM

از آنجا که اکثر پروژه‌های پیاده‌سازی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در جهان (در ایران که به جای خود) با شکست همراه شده‌اند، اهمیت شناخت و دقت لازم برای انتخاب نرم افزار CRM مناسب دوچندان می‌شود.

در دنیای امروز اهمیت نرم‌افزار سی.آر.ام بر کسی پوشیده نیست. سیستمی که شما با آن می‌توانید به بهترین شکل ممکن نیازهای اساسی مهم‌ترین بخش‌های سازمان‌تان یعنی بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش را پوشش دهید و گامی رو به جلو برای ‫کنارزدن رقبا و تثبیت در بازار بردارید. قطعا برای پیاده‌سازی اثربخش سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به‌ویژه در سازمان‌های بزرگ و گسترده‌ و هم‌چنین تحت تأثیر قرارگرفتن تمامی اجزای یک شرکت، باید مطالعه و تحقیق گسترده‌ای انجام شود تا بهترین گزینه را انتخاب کرد. از سوی دیگر با توجه به این‌که اکثر پروژه‌های پیاده‌سازی نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری در جهان (در ایران که به جای خود) با شکست همراه شده‌اند، اهمیت شناخت و دقت لازم برای انتخاب نرم‌افزار CRM مناسب دوچندان می‌شود. 

در اینفوگرافی زیر با توجه به موارد یادشده، هفت نکته مهم و اساسی برای انتخاب CRM مطرح شده است که می‌تواند راهگشای تصمیم بهتر برای انتخاب گزینه مناسب باشد. یقینا تجربه و توانایی متخصصان این حوزه می‌تواند پاسخ‌گوی بسیاری از پرسش‌ها و ابهامات باشد. در همین زمینه متخصصان سامانه‌های مدیریت برای مشاوره و راهنمایی در این موارد آماده همکاری با شما هستند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه های مدیریت

شرکت سامانه‌های مدیریت در سال 91 فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت سامانه‌های مدیریت ارائه دهنده‌ی پیشرو سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) با تکیه بر بیش از دو دهه تجربه در صنعت فناوری اطلاعات کشور، مفتخر به پیاده‌سازی موفق انواع سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) در صدها پروژه‌ی شرکت‌های خصوصی و دولتی فعال در صنایع مختلف کشور است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.