اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960229249367236

مشاوره آرایشی بهداشتی رایگان

«مو تن رو» تجربه یک انتخاب بی‌نظیر

کد: 13960229249367236

https://goo.gl/emDd0t

، تهران , (اخبار رسمی): مو تن رو از آنجایی که متخصص بازار لوازم آرایشی و بهداشتی است به خوبی انواع برندهای این عرصه را می‌شناسد و از بین تمام این برندها، بهترین‌ها را برای انتخاب شما در سایت خود برگزیده است. لورال، نیوا، سیلکی و میبیلین برخی از برندهای جهانی منتخب مو تن رو هستند.

مو تن رو تجربه یک انتخاب بی نظیر

مو تن رو یک مرجع تخصصی آن‌لاین برای عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی است و طیف بسیار گسترده‌ای از محصولات آرایشی و بهداشتی را نیز فراهم آورده است.

به گزارش روابط عمومی وبسایت مو تن رو، خرید کردن یک هنر است. شاید با این جمله موافق یا مخالف باشید اما این واقعیتی است که به این راحتی ها هم نمی‌شود از کنار  آن گذشت. شاید زمانی نه چندان دور انتخاب یک کالا برای افراد جامعه چندان مشکل نبود هر چیزی را که در محل یا بازار شهر عرضه می‌شد به راحتی می‌توانستید انتخاب کنید و اگر توان مالی خرید آن را داشتید به راحتی می‌خریدند. ولی اگر دوست داشتید کالایی را متنوع‌تر از همیشه در اختیار می‌گرفتید و یا کیفیت آن را با دیگر محصولات مقایسه می‌کردید مشکل شروع می‌شد. زیرا عرضه کالا محدود بود و همه به جز برخی ثروتمندان نمی‌توانستند کالا‌هایی را که دوست دارند به صورت متنوع در اختیار داشته باشند.

حال در ایران هم فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی به وجود آمده‌اند تا از این عرصه بسیار گسترده عقب نمانند. در ابتدای این دوران فروشگاه‌های اینترنتی مانند سوپرمارکت‌های بزرگ به دنبال عرضه طیف وسیعی از محصولات بودند و این دست از فروشگاه‌ها موفق بودند. بعد  از مدتی فروشگاه‌های اینترنتی به جود آمدند که کمی تخصصی‌تر به عرضه محصولات می‌پرداختند این فروشگاه‌های اینترنتی نسبت به  نسل اول خود بسیار موفق‌تر بودند و می‌توان شروع فروش اینترنتی در ایران را از همین نقطه دانست.

فروشگاه‌های اینترنتی روز به روز به سمت تخصصی‌ترشدن پیش می‌روند و در این راه از نظرات کارشناسان حوزه‌های تخصصی نیز بهره می‌جویند. به هر حال دنیا نیز به همین سمت پیش می‌رود و در همه زمینه‌ها نیز همین روند تخصصی شدن حضور دارد.

در میان این فروشگاه‌های تخصصی امروز می‌خواهیم یک فروشگاه اینترنتی بسیار خوب در زمینه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی را به شما معرفی کنیم. فروشگاه مو تن رو یک فروشگاه اینترنتی است که امسال یعنی دقیقا از 6 شهریور 96 شروع به کار کرده است از این رو آن را می‌توانیم یکی از جوان‌ترین استارتاپ‌های فروشگاهی بدانیم. این فروشگاه علی‌رغم تازه‌کاربودنش از مدیریت بسیار باتجریه و نیروهای حرفه‌ای بهره می‌برد و در همین چند ماه رشدی چشم‌‌گیر را به خود دیده است.

مو تن رو تنها به فکر فروش محصول و سود شخصی در بازار بسیار گسترده لوازم آرایش نیست بلکه حمایت از تولید داخلی نیز یکی از مهم‌ترین رسالت‌های مو تن رو است. از این رو چند برند بسیار با کیفیت ایرانی را نیز مو تن رو به صورت انحصاری در سایت خود  عرضه کرده است و با عرضه گسترده و البته تبلیغات وسیع بر روی این برندها به دنبال بازارسازی برای تولیدات داخلی است. مارال، کنویس، کنسی، رینی فلاور و دوماسی برند‌های بسیار خوش نام ایرانی هستند که مو تن رو در صفحات بسیار متعدد به عرضه آنها پرداخته است.

تنوع اقلام آرایشی و بهداشتی در این بازار آن‌چنان زیاد است که تقریبا هیچ فروشگاه غیرتخصصی نمی‌تواند تمامی اقلام موجود در این بازار را پوشش دهد اما مو تن رو یک مرجع تخصصی آن‌لاین برای عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی است و از این رو طیف بسیار گسترده‌ای از محصولات آرایشی و بهداشتی را نیز فراهم آورده است تا پاسخگوی نیاز حرفه‌ای‌های این عرصه نیز باشد. محصولات گریم و محصولات آرایشگاهی، ابزارهای آرایش و پیرایش همه و همه بخشی از اقلام گوناگون قرارگرفته بر روی سایت مو تن رو برای عرضه به کاربران عزیز مو تن رو است.

مو تن رو در آینده قصد دارد به تثبیت جایگاه خود در عرصه محصولات آرایشی و بهداشتی بپردازد. جایگاهی درخور نخستین مرجع تخصصی محصولات آرایشی و بهداشتی در ایران که در این  راه از نظر کارشناسان بسیاری نیز در عرصه‌های تجارت آنلاین نیز بهره می‌جوید. همکاری میان کارشناسان خبره محصولات آرایشی و بهداشتی و کارشناسان تجارت الکترونیک در کنار یک دیگر فصل جدید را در عرصه تجارت آنلاین نوید می‌دهد.


برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت مو تن رو  به آدرس mootanroo.com مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مو تن رو

مجموعه مو تن رو مرجعی معتبر، تخصصی و قابل اعتماد برای رفع نیاز و خرید اینترنتی شما هموطن والا مقام و تمام ایرانیان ذی شأن و شایسته است. مو تن رو با عزمی راسخ افتخار دارد با پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در صنایع آرایشی و بهداشتی و با در نظر گرفتن شأن پر جلال مصرف کننده ی ایرانی با مدد پزشکان متخصص و کارشناسان کارآمد و خبره در حوزه سلامت و زیبایی ، با فروتنی بنا دارد شرایطی فراهم آورد تا دست رسی آسان مصرف کننده به برند های جهانی را آسان نموده و تمام دغدغه های ملت ایران را از اصالت کالا تا روش های درست مصرف و قیمت واقعی و مناسب را مرتفع سازد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

سلامت و زیبایی | مد و لباس