اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960308250385329

فروش رنو کولئوس 2018 بزودى توسط نگین خودرو در ایران

کد: 13960308250385329

https://goo.gl/k0ermg

، تهران , (اخبار رسمی): در حالى که هنوز برخى برندهاى خودرویى، در تب و تاب فروش مدلهاى 2016 هستند، نگین خودرو تنها 3 ماه پس از رونمایى و فروش رنو کولئوس 2017، بزودى اقدام به فروش مدلهاى 2018 این کراس اوور بى نظیر و پرطرفدار میکند

فروش رنو کولئوس 2018 بزودى توسط نگین خودرو

به گزارش روابط عمومی نگین خودرو، در حالى که هنوز برخى برندهاى خودرویى، در تب و تاب فروش مدلهاى 2016 هستند، نگین خودرو تنها 3 ماه پس از رونمایى و فروش رنو کولئوس 2017، بزودى اقدام به فروش مدلهاى 2018 این کراس اوور بى نظیر و پرطرفدار میکند.

نیو کولئوس که در بهمن ماه سال گذشته در نمایشگاه بین المللى خودروى تهران رونمایى شد، براى رقابت با کراس اوورهاى مدعى بازار همچون هیونداى سانتافه، نیسان ایکس تریل، میتسوبیشى اوتلندر و کیا سورنتو پا به میدان نهاد و با قیمت گذارى هوشمندانه از سوى شرکت وارد کننده و همچنین داشتن ویژگیهاى منحصر بفرد توانست فروش بى سابقه اى را در کشور رقم بزند!


این خوش قامت فرانسوی که به "سلطان هندلینگ" نیز معروف است، با چنان استقبال گسترده اى از سوى مشتریان مواجه شده که در مدت کوتاه عرضه توانسته بازار ایران را از لحاظ زمانبندی به چهارمین بازار واردات این محصول در دنیا تبدیل کند.

کولئوس با طراحی منحصر به فرد و آپشن های مناسب می تواند به جرأت بهترین انتخاب در بازه قیمتی خود باشد. در کنار امکانات فول، طراحی زیبا و قیمت گذاری مناسب، رنو کولئوس جدید از خدمات پس از فروش گسترده نگین خودرو در سراسر کشور بهره مند است و می تواند خیال مشتریان را از تامین قطعات یدکی مورد نیاز کاملا آسوده کند.

منتظر خبرهاى بعدى شرکت نگین خودرو باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت نگین خودرو

تنها پانزده سال پس از اختراع خودرو برای اولین بار مظفرالدین شاه قاجار، در مرداد ماه 1279 هجری شمسی (1900 م) دو دستگاه رنوی فرانسوی مدل 1890 را خرید و به ایران آورد و برای نخستین بار اتومبیل وارد ایران شد. مردم به آن پدیده عجیب و غریب نوظهور «کالسکه دودی» یا «ارابه آتشین» می‌گفتند. از آن زمان تا کنون شرکت رنوی فرانسه تبدیل به یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده خودرو در جهان گردید. تجربۀ سالهای حضور رنو در ایران، سبب شد تا شرکت نگین خودرو با هدف ارائه خدمات بهتر و مطلوبتر که شایسته مشتریان ایرانی و استانداردهای جهانی رنو است به صورت کاملاً خصوصی به عنوان نماینده رسمی خودروساز بین المللی رنو فرانسه، با فعالیت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش یکی از بروز ترین و با کیفیت ترین خودرو های روز دنیا در سال 1387 تأسیس شود اهداف اصلی شرکت نگین خودرو بر پایه طراحی، تبیین، ارائه و بهبود کیفیت انواع خدمات ویژه پس از فروش و همچنین عرضه مستقیم آخرین محصولات رنو با جدیدترین ارزیابی های روز اروپا، بنیان نهاده شد

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]