اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960310250627273

به دنبال تصمیمات مجمع عمومی دوم خرداد انجمن روابط عمومی ایران

چراغداران توسعه، سکان انجمن در دوره نهم را به میرزابابا مطهری‌نژاد سپردند

کد: 13960310250627273

https://goo.gl/lBpujK

، تهران , (اخبار رسمی): عصر روز دوشنبه هشتم خرداد 96 ، در نخستین جلسه هیئت مدیره منتخب مجمع عمومی، رئیس، نایب رئیس، دبیر و خزانه‌دار انجمن انتخاب شدند. در این جلسه میرزا بابا مطهری نژاد به ریاست انجمن برگزیده شد.

مجمع عمومی انجمن روابط عمومی ایران

به گزارش کمیته اطلاع رسانی، هیئت مدیره منتخب انجمن روابط عمومی ایران که در مجمع عمومی روز دوم خرداد 96 انتخاب شده بودند ،در اجرای ماده 13 اساسنامه انجمن ، عصر دو شنبه هشتم خرداد در نخستین نشست هیئت مدیره رئیس ، نایب رئیس ، دبیر و خزانه دار انجمن را برگزیدند .
در ابتدا ، میرزابابا مطهری نژاد دبیر انجمن در دوره هشتم هیئت مدیره ،ضمن ذکر خیر و یاد نیکو از زنده یادان دکنر حمید نطقی بنیان‌گذار روابط عمومی در ایران ، دکتر کاظم معتمد نژاد پدر ارتباطات ایران، محمد ملازم، سیروس پارسا، مجتبی جبل عاملی، محمد رضا تحریری، حسین قندی ، ...، گزارش کاملی از چگونگی برگزاری مجمع عمومی ارائه کرد و گفت: از تلاش ها و زحمات هیئت مدیره دوره هشتم آقایان کاظمی دینان ، امیر عباس تقی پور، جواد قاسمی ، ابوالقاسم حکیمیان ، منصور ساعی و امیر لعلی و اعضای انجمن و نمایندگی های انجمن در استانها و فعالین در کمیته ها که با اینجانب به عنوان دبیر دوره هشتم و آقای حقیقی به عنوان بازرس همراه بودند صمیمانه تشکر می کنم و به همراهان جوان این دوره برای تحول در انجمن سخت امید بسته ام .

وی در ادامه اشاره کرد : با توجه به انصراف سید غلامرضا کاظمی دینان منتخب ششم هیئت مدیره و انصراف علی البدل اول ، رضا هوشمند علی البدل بعدی به عضویت هیئت مدیره راه یافت .
در این جلسه به اتفاق آراء میرزابابا مطهری نژاد به عنوان رئیس انجمن ، خانم دکتر لیلا نیرومند نایب رئیس ، محمد رضا حقیقی دبیر و مرتضی بهنام به عنوان خزانه دار برای مدت 2 سال انتخاب شدند . 
مقرر شد تا شکل گیری کمیته های اجرایی ، رئیس انجمن بر فعالیت وب‌سایت و ماهنامه انجمن نظارت نماید .
عبدالحسین پارسا بازرس اصلی منتحب مجمع ، در جلسه حاضر و بر روند تصمیمات نظارت داشت . 
فضای یکرنگی و یکدلی وحدت آفرین و پر نشاط و حضور به موقع و بشاش آقایان سید فضل الدین موسوی عباسی و رضا علیجانی منتخبین شهرستانی هیئت مدیره که از راه دور و با زبان روزه با انگیزه ای وصف ناشدنی در جلسه حضور یافته بودند نوید بخش روزهای شکوفایی است .

نخستین نشست هیئت مدیره دوره نهم انجمن روابط عمومی ایران ،با سابقه ترین نهاد مدنی روابط عمومی ، با پیشینه 26 ساله ،به ضیافت افطاری مطهری نژاد منتهی شد .
در پایان ضمن تشکر و قدردانی از آقای کاظمی دینان که در دوره هشتم امکان استقرار انجمن در دفتر خودشان را فراهم ساختند ، اعلام شد که به زودی محل جدید دفتر انجمن مشخص و به اطلاع اعضا و علاقمندان خواهد رسید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

انجمن روابط عمومی ایران

درسال 1346 برای اولین بارمرحله نوینی در شکوفایی هنر روابط عمومی آغاز شد ، و همزمان در اسفند ماه همین سال بنیانگذاران روابط عمومی نوین در ایران برای برقراری ارتباط با انجمن بین المللی روابط عمومی و توسعه و ترویج وشناساندن روابط عمومی به تاسیس انجمن روابط عمومی ایران همت گماردند.‏‏

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

تبلیغات و روابط عمومی | رسانه‌ها