اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960313250894850

کمک به کودکان برای لذت بردن از دنیای دیجیتال

کد: 13960313250894850

https://goo.gl/G8sW5B

، تهران , (اخبار رسمی): برای محافظت از فرزندان خود اولین و مهمترین راه این است که به آن ها اجازه دهید خیلی چیزهای را با نظارت مستقیم خود شما تجربه کنند. مطمئنا هرکسی به خوبی می داند که به دنبال هر منعی طمعی است و محدود کردن فرزندان جز کنجکاوی و حرص بیشتر برای آن ها چیزی را به همراه نخواهد داشت.

نرم افزار کنترل والدین کسپرسکی (Kaspersky Safe Kids)

این روزها ما شاهد فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی هستیم. آن ها حتی بهتر از ما به گشت و گذار در وب و شبکه های اجتماعی مسلط هستند و این یک زنگ خطر برای والدین است

به گزارش شرکت ایده ارتباط تراشه، برای محافظت از فرزندان خود اولین و مهمترین راه این است که به آن ها اجازه دهید خیلی چیزهای را با نظارت مستقیم خود شما تجربه کنند. مطمئنا هرکسی به خوبی می داند که به دنبال هر منعی طمعی است و محدود کردن فرزندان جز کنجکاوی و حرص بیشتر برای آن ها چیزی را به همراه نخواهد داشت. اما این روزها ما شاهد فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی هستیم. آن ها حتی بهتر از ما به گشت و گذار در وب و شبکه های اجتماعی مسلط هستند و این یک زنگ خطر برای والدین است. ما در این مقاله به منظور اطلاعات بیشتر توصیه هایی را در نظر گرفته ایم که رعایت این نکات می تواند در برقراری امنیت کودک شما موثر باشد.

 

هنگامی که فرزند شما در یک وب سایت رجیستر می کند، تلاشی برای تغییر جنسیت او نکنید و از وارد کردن اطلاعات دروغین بپرهیزید. به جای این کار شما می توانید تنظیمات امنیتی را در شبکه های اجتماعی فعال سازید. اجازه دهید فرزندتان نام واقعی و جنسیت واقعی خود را برای شبکه های اجتماعی اش انتخاب کند.

 

پروفایل فرزند نباید بیش از حد مبهم باشد، در غیر این صورت دوستان او قادر به یافتنش نخواهند بود. در عین حال از نوشتن جزئیات زیاد در پروفایل هم بپرهیزید. نوشتن اطلاعاتی همچون آدرس خانه، شماره تلفن منزل یا موبایل، فعالیت های روزانه و آدرس مدرسه باعث می شود تا مجرمان به راحتی بتوانند رفتارهای و را زیر نظر بگیرند و ازاین اطلاعات به نفع خود استفاده کنند.


هرگز به فرزند خود اجازه ندهید آدرس منزل را در جایی از پروفایل شخصی خود بنویسد و او را مدام کنترل کنید. یافته ها نشان می دهند فرزندان در سنین پایین به قرار دادن اطلاعات شخصی در پروفایل های خود علاقمند هستند.


در صورتیکه سرویس های آنلاین، شما را برای ارائه تلفن مجبور می کنند، از دادن شماره های اشتباه خودداری کنید. بهتر است در چنین مواقعی شماره خود را برای امنیت بیشتر فرزندان ثبت کنید. در بسیاری از موارد شبکه های اجتماعی به منظور تایید دو مرحله ای و امنیت بیشتراز شما تلفن درخواست می کنند.


با توجه به ارتباطات در خدمات مختلف آنلاین، در تمامی شبکه های اجتماعی فرزند خود به عنوان دوست او حضور داشته باشید و به صورت غیر قابل محسوس او را زیر نظر داشته باشید.


حساب مشترک بانکی با فرزند خود داشته باشید. به او نشان دهید که فضای مجازی از مجرمانی پر شده است که پول های شما را به راحتی به سرقت می برند و نباید اطلاعات را به راحتی در اختیار آن ها قرار داد. کافی است که آن ها را در جریان قرار دهید و با آن ها صحبت کنید. به خوبی خواهید دید که آن ها این صحبت ها را جدی می گیرند و به آن ها اهمیت می دهند.


ارتباطی نزدیک با فرزند خود داشته باشید تا بتوانند از مشکلات زندگی آنلاین خود با شما صحبت کنند و به کمک یکدیگر آن ها را حل کنید.


نرم افزار کنترل والدین کسپرسکی (Kaspersky Safe Kids) را به منظور محافظت از محتوای نامطلوب در شبکه های اجتماعی نصب کنید.

 

نصب راهکار امنیتی فوق، امکاناتی را همچون موارد زیر برای شما به همراه خواهد داشت:

 

  • کنترل کردن ارتباطات

شما می توانید بر ارتباطات اینترنتی کودکان از قبیل فعالیتهای عمومی در فیسبوک، کنترل تماسها و پیامها از طریق دستگاههای اندرویدی نظارت داشته باشید.

 

  • محافظت در مقابل خطرات محیط آنلاین

کمک شما به کودکان بهترین راهنمایی برای آنها است. بنابراین می توانید محتوای انواع سایتها و برنامه های مختلف را تحت نظر داشته باشید و بدانید که کدام یک از این برنامه ها و سایتها برای سن آنها مناسب است.

 

  • یاد دادن محل سکونت

به کودک خود محل زندگی را بر نقشه های آنلاین نشان دهید تا اگر چنانچه او از محل امن زندگی دور شد متوجه هشدارها شوید.

 

  • مدیریت زمان را به کودکان یاد دهید

شما می توانید به کودکان خود در جهت استفاده صحیح از دستگاههای اینترنتی و محیط وب آموزش دهید تا هر چه سریعتر مدیریت زمان خود را به دست آورند.

 

عملکرد Kaspersky Safe Kids چگونه است؟

Kaspersky Safe Kids را می توانید بر روی هر دستگاهی که کودکان با آن کار می کنند نصب کنید.
در هنگام نصب می توانید یک حساب کاربری کسپرسکی به صورت (رایگان) ایجاد کنید تا با اتصال به هر دستگاهی پروفایل کودک تحت حفاظت قرار گیرد.
پرتال کسپرسکی به شما اجازه می دهد تا زمان استفاده کردن از اینترنت را برنامه ریزی کنید. حالا شما آماده استفاده کردن از این محصول می باشید.
شما همچنان می توانید Kaspersky Safe Kids را به عنوان والدین هم بر روی دستگاههای خود از قبیل (iPhone، iPad و اندروید) نصب کنید و پروفایل "والدین" را در آن راه اندازی کنید.

 

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نرم افزار کنترل کودکان Kaspersky Safe Kids می‌توانند به سایت شرکت ایده ارتباط تراشه به آدرس www.chipic.ir/kaspersky/home/products/safe-kids مراجعه کنند.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایده ارتباط تراشه

شرکت ایده ارتباط تراشه به عنوان بزرگ ترین ارائه دهنده نرم افزارهای امنیتی، نماینده رسمی آنتی ویروس های اورجینال شرکت ESET و Kaspersky ( خانگی و شبکه ) می باشد. شما می توانید در هر مرحله از فرایند ارتقای نرم افزاری شرکت خود اموری نظیر طراحی و بهینه سازی یک وب سایت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، نرم افزار اتوماسیون اداری و امور تبلیغاتی را به تیم شرکت ایده ارتباط تراشه بسپارید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]